Kiyosaki: Dolar çökmek üzere, altın ve Bitcoin alın

Kiyosaki: Dolar çökmek üzere, altın ve Bitcoin alın


1.8 milyon takipçili hesabından düzenli olarak gündemi değerlendiren hatta dönem dönem sert yorumlarda da bulunan ünlü iş insanı ve yazar Robert Kiyosaki, bir kez daha değerli metallere ve kripto paralara yatırım tavsiyesi verdi.

“3. Dünya Savaşı çıkmadan altın, gümüş, Bitcoin alın”

Twitter’dan gündemi yorumlayan Kiyosaki, Will Smith’in Chris Rock’a tokat atmasından Rusya-Ukrayna gerginliğine kadar birçok konuyu dünyanın gidişatına bağladı ve şu ifadeleri kullandı:

“Will Smith, Chris Rock’a tokat atıyor. Biden ise dünya sahnesinde Putin’i tokatlıyor. Dünyanın şu an başı belada. ABD’nin borcu göğe ulaştı. Biden enflasyonu fırlatırken bunun sorumlusu olarak Putin’i gösteriyor. Dolar da çökmek üzere… 3. Dünya savaşı çıkmadan daha fazla altın, gümüş, Bitcoin, Ethereum ve Solana alın”

“Tanrının altınını ve halkların Bitcoin’ini almaya devam edin”

Katıldığı programlarda sürekli olarak para biriktirmek yerine yatırım yapma tavsiyesi veren ve “Zenginleşmek istiyorsan borç alarak o parayla yatırım yapacaksın. Fakir kalanların en büyük hatası, borç parayla lüks eşya ve araba almaktır” diyen Kiyosaki, geçtiğimiz günlerde de yine ABD dolarının çökeceğini söylemişti:

“Emekli maaşları batacak. Dolar da yok olacak. Daha fazla sahte basılan para, bu kez sorunu çözmeyecek. Fed’in plânları da dolara olan güveni ortadan kaldıracak. Bu ortamda Tanrının altın ve gümüşünü, halkların Bitcoin ve diğer kripto paralarını almaya devam edin”

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
kripto haberlerikripto haberleri

Bu haberi faydalı buldunuz mu?

Yorum Yap