Kadena KDA Coin Fiyat Güncellemeleri, Son Gelişmeler..

Kadena KDA coin nedir
JP Morgan mezunları Stuart Popejoy ve Will Martino tarafından başlatılan bir proje olan Kadena, 2021’in en iyi performans yayınlayan kriptolarından biriydi .

Kadena KDA coin Son Dakika Fiyat# İsim fiyat piyasa değeri 24 Saatlik Değişiklikler Fiyat Grafiği (24s)

Kadena, $KDS, $KDL ve $HYPE erişimi olan merkezi olmayan ekosistem borsası KDSwap’ı başlattı .
Kadena, Ethereum Virtual Machine ve Cosmos ile testnet köprülerinin başlatılması da dahil olmak üzere, özetlenen birtakım entresan olaylara haizdir .
Buna ek olarak, Kadena bir akıllı telefon uygulaması ve Marmalade adlı mahalli bir NFT standardı başlatacak .
Kadena, JP Morgan’ın iki eski mensubu tarafınca açılan bir iş kanıtı blok zinciri ağıdır. Stuart Popejoy ve Will Martino, JP Morgan’da firmanın Blockchain Mükemmellik Merkezi’nde lider olarak çalıştı.

Ağ, Bitcoin ağına yüksek düzeyde emniyet sunabileceğini iddia ediyor. Kadena, 2021’in en iyi performans yayınlayan kripto paralarından biriydiKadena, 2021’de en iyi performans yayınlayan kripto paralarımızdan biriydi ve yılda %

Kadena, özellikle ağın yüksek işlem hacminden yararlanmak isteyen işletmeler için cazibeli bir zincir halini aldı. Kadena son zamanlarda ne benzer biçimde başarılar kaydetti?

Son gelişmeler
17 Mayıs’ta Kadena, ekosistem için merkezi olmayan bir değişiklik olan KDSwap’ın piyasaya sürüldüğünü duyurdu. KDSwap, piyasaya sürüldüğünde $KDS, $KDL ve $HYPE dahil olmak üzere çeşitli Kadena ekosistem belirteçleri sunar.

Kadena zaman içinde öteki jetonları dahil etmeyi vaat ediyor. KDSwap, ideal bir lansmandan daha azına sahipti ve kullanıcılar protokoldeki fazlaca sayıda hatadan şikayet ediyorlardı. Kadena ekibi bu hataları gelecekteki güncellemelerle düzeltmeye söz verdi.

Ek olarak, KDSwap güncellemesi, çoklu mevcudiyet staking dahil olmak üzere yeni özelliklerle gelecek ve ek tecim çiftleri entegre edilecek. Yükseltmenin önümüzdeki haftalarda başlaması planlanıyor.

Birkaç hafta önce, Kadena duyurdu , Kadena Eco girişiminin bir parçası olarak 100 milyon dolarlık bir bağışlama fonunun başlatıldığınıProjenin amacı, proje geliştiricilerine çözümlerini Kadena zincirinin üzerine yerleştirmek için eksiksiz bir paket sunmaktır.


Program vasıtasıyla Kadena, inşaatçıları dünyayı dönüştüren yeni projelere öncülük etmeleri için desteklemeyi umuyor.

Gelecekteki olaylar
Kadena DEX’i başlattıktan sonrasında, projenin geliştiricileri DEX deneyimini geliştirmek için bir mobil tatbik meydana getirmeye yöneldi.

Kadena, @XWalletOfficial’in Haziran ayında bir parlak zeka telefon uygulaması başlatacağını duyurdu. Duyuruya göre tatbik, kullanıcıların mobil cihazlarında işlem imzalamasına izin verecek.

Kadena’nın yol haritasında bundan sonraki gelişmeler, projenin geleceği için belirleyici olabilir. 2022’de Kadena, Marmalade adlı mahalli bir NFT standardı başlatmayı umuyor .

Birlikte çalışabilirliği benimseyen Kadena, Kadena ile Ethereum Sanal Makinesi (EVM) arasında köprü oluşturmak için bir test ağı ve Kadena ile Cosmos arasında bir köprü başlatma planlarını da açıkladı.

Fiyat Güncellemeleri
Terra’nın ekosistem çöküşünden ilham alan pazar çöküşünden kurtulan Kadena (KDA), en iyi performans yayınlayan katman-1 protokollerinden biridir.

13 Mayıs’taki piyasa çöküşünün zirvesinde 1,56$’a kadar düşen KDA, düşüş piyasasındaki hızını artırarak KDSwap’ın piyasaya sürüldüğü 17 Mayıs’ta 3,32$’a kadar terfi etti.

KDA şu anda 2,61 dolardan muamele görüyor ve son 24 saatte %3,3 hasılat sağlıyor. Miting, Kadena’nın 115. En büyük kripto para birimi listesi 91. Olmaktan çıktığını görmüş oldu. Buna ayrıca, Kadena’nın şu anda 487 milyon dolarlık bir piyasa değeri var.

Diğer tarafda
Kadena, KDSwap ile en fena lansmanlarından birini kaydetti. Lansman sırasında Kullanıcılar, düzgüsel ticareti engelleyen protokoldeki hatalardan şikayet ettiler.
Diğer tüccarlar, KDSwap protokolü dahilindeki tablolarda ve fiyatlarda tekdüzelik eksikliği yaşadı.
Neden Bakım Yapmalısınız?
Kadena, konsensüs ile yönlendirilmiş asiklik grafik (DAG) ilkelerini birleştirerek diğer PoW zincirlerinden değişik olmaya çalışır. Kadena, dünya genelinde basit insanlara yarar elde eden anlamlı uygulamaların geliştirilmesini ve benimsenmesini hızlandırmayı amaçlamaktadır.

Sorumluluk Reddi: Burada ifade edilen görüş yatırım tavsiyesi değildir – sadece bilgilendirme amaçlıdır. https://www.coinsondakika.com/ ‘in görüşünü yansıtmak zorunda değildir. Her yatırım ve tüm ticaret risk içerir, bu nedenle karar vermeden önce daima kendi araştırmanızı yapmalısınız.Gönderi Görünümleri:
18Bu haberi faydalı buldunuz mu?

Yorum Yap