Justin Sun, Binance borsasına 19 bin ETH gönderdi

Justin Sun, Binance borsasına 19 bin ETH gönderdi


TRON kurucusu Justin Sun yine adından söz ettirmeye başladı. Aralık ayında TRON Vakfı’nın feshedildiğini açıklayan Kasım ayında ise yaptığı 2 milyar dolarlık kripto para çekimiyle ses getiren Justin Sun, milyar dolarlık olmasa da, yine önemli miktarda kripto parayı borsaya taşıdı.

TRON kurucusu, dün TSİ 16’da 19 bin ETH’yi “0x176F3DAb24a159341c0509bB36B833E7fdd0a132” adresinden Binance borsasına gönderdi. Gönderilen Ethereum’ların değeri ise yaklaşık 55 milyon dolar…

kripto haberleri

Açıklama yapmadı

Sun, bu tür transferlerinin ardından ciddi şekilde satış dedikoduları çıktığı için genelde açıklama yapıyordu. Genç CEO, Kasım ayındaki 2 milyar dolarlık transferiyle ilgili olarak, “ETH’leri, sadece saklama amacıyla başka br cüzdana taşıdım. Bunu satış için yapmadım! Piyasanın gidişatı konusunda hala yüksek derecede iyimserim ve almaya, hodl etmeye devam edeceğim” demişti. Sun’ın bu kez açıklama yapmaması, “19 bin ETH’yi satacak mı?” sorularının sorulmasına neden oldu.

Ukrayna hükumetine yazdıkları tepki çekti

Justin Sun, dün de Twitter’dan tepki çeken açıklamalarda bulunmuştu. TRON kurucusu, Ukrayna’nın açıkladığı airdrop’tan TRON topluluğunun yararlanamayacağını, bunun da haksızlık olduğunu belirtmişti. Gelen tepkilere de cevap veren Sun, “Ben TRON topluluğunun çıkarlarını savunmak zorundayım. Kendim için bir şey istemiyorum ama Ukrayna’ya destek olmuş 5 bin TRON kullanıcısı var” demişti.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
kripto haberlerikripto haberlerikripto haberleri

Bu haberi faydalı buldunuz mu?

Yorum Yap