JPMorgan’a Göre Bitcoin Gerçek Değerinin Altında

Stevedanews


Bugün yayınlanan bir notta Amerikan bankacılık devi JPMorgan, Bitcoin’in şu anda gerçek değerinin altında olduğunu belirtti.

JPMorgan’ın araştırma ekibi, dünyanın en büyük kripto para biriminin olması gereken fiyatının şu anda 38.000 dolar olduğunu tahmin ediyor.

Amerika’nın en büyük bankası, kripto para birimlerini gayrimenkulün yerine tercih edilen alternatif varlık olarak kabul etti.

Mart ayında, JPMorgan Chase’in küresel piyasalar başkanı Troy Rohrbaugh, bankanın müşterilerle kripto konusunda birlikte hareket edeceğini söyledi.

Bitcoin için daha fazla yukarı yön

Küresel pazar stratejisti Nikolaos Panigirtzoglou, pazarın geçen ay kapitülasyon yaşadığını kaydetti. Bununla birlikte, JPMorgan stratejistleri Bitcoin ve daha geniş kripto para piyasası konusunda iyimser.

Bitcoin kısa süre önce kırmızıda art arda sekizinci hafta rekorunu kırdı. En büyük kripto para birimi, yazı yazıldığı sırada 30.000 doların altında işlem görmeye devam ediyor, ancak kabaca %2,6 toparlanma gösterdi.

Bitcoin’in cansız performansı, esas olarak, Federal Rezerv’in enflasyonu evcilleştirmek için faiz oranlarını artırmaya kararlı olduğu mevcut makro ortama bağlanıyor.kripto haberleri

Bu haberi faydalı buldunuz mu?

Yorum Yap