Japon E Ticaret Devi, NFT Ekosistemine Giriş Yapıyor! › CoinTürk

Ünlü İsim'den Dikkat Çeken NFT Açıklaması: "Akıllıca Değil"


Japon e-ticaret devi, kendi NFT pazar yerini başlatmak adına harekete geçti.
kripto haberleri

NFT‘ler, son dönemlerde dünya çapında çok sayıda ülkede büyük bir popülarite kazandığı gibi doğal olarak Japonya’da da oldukça popüler bir hale geldi. Bu bağlamda Japon e-ticaret firması Rakuten, kendi NFT pazar yerini başlatmak adına harekete geçti.

Bir Kurumsal Şirket Daha NFT Ekosistemine Giriş Yapıyor

NFT ekosistemi, 2021’de artan popülarite ile birlikte devasa bir büyüme yaşadı. NFT pazar yerlerinde rekor işlem hacimleri kaydedilmeye başlarken, aynı zamanda çok sayıda sanatçı da kendi koleksiyonlarını piyasaya süremeye başladı. Birçok kurumsal şirket de bu alanda çeşitli çalışmalar yürütmeye başladı. Bu bağlamda Japon e-ticaret firması Rakuten, kendi NFT pazar yerini başlatmak adına harekete geçti.

kripto haberleri

E-Ticaret Firması Rakuten, Kendi NFT Pazar Yerini Başlatıyor

NFT’ler, dünya çapında çok sayıda ülkede olduğu gibi Japonya’da da büyük bir popülarite kazandı. NFT pazar yerleri, rekor işlem hacimleri kaydetmeye başladı. Bu bağlamda Japon e-ticaret firması Rakuten, 2021’de kendi NFT pazar yerlerini başlatma planlarını açıklamıştı. Son dakika haberlerine göre ise Rakuten, “Rakuten NFT” isimli NFT pazar yerinin lansmanını duyurdu.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io’ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Böylece bir dev firma daha NFT ekosistemine dahil olmuş oldu. Yine yakın zamanda Twitter, Twitter Blue abonelerine NFT profil resmi özelliğini duyurdu. Bir başka sosyal medya platformu Reddit’in de benzer şekilde NFT profil resmi özelliğini test ettiği duyuruldu.kripto haberleri

Bu haberi faydalı buldunuz mu?

Yorum Yap