InvestAnswers, Terra ve Solana’da Neden Çok Boğa Olduğunu AçıkladıPopüler kripto yorumları ve piyasa analizlerine ev sahipliği yapan InvestAnswers, yakın zamanda Ethereum‘un rakipleri Terra ($LUNA) ve Solana ($SOL) üzerindeki yükselişinin nedenini açıkladı.

Yakın tarihli bir YouTube videosunda konuşan InvestAnswers’ın sunucusu abonelere, projenin Bitcoin rezervleriyle stabilcoin UST‘yi destekleme planları nedeniyle Terra’da yükseliş eğiliminde olduğunu söyledi.

The Daily Hodl tarafından bildirildiği üzere, ev sahibi şunları söyledi:

“LUNA’yı seviyorum. Planladıkları şey sayesinde LUNA hakkında neredeyse süper bir yükselişe geçtim. Algoritmik bir stabilcoinden Bitcoin destekli veya kısmen Bitcoin destekli sabit paraya geçiş, mutlak bir oyun değiştirici olabilir.”

InvestAnswers, $LUNA için “sınır olmadığını” olduğunu iddia etti ve Terraform Labs Kurucu Ortağı ve CEO’su Do Kwon’un şirketin TerraUSD ($UST) rezervleri için milyarlarca dolar değerinde BTC satın alacağına dair son duyurusunun altını çizdi.

Bu Haber de İlginizi Çekebilir: İGA’nın Tuvalden Piksele Projesiyle NFT gelirleri TODEV’e bağış oldu

Şovun sunucusu da Solana’da yükselişe geçti ve Ethereum rakibinin yatırımcılar tarafından değerinin düşük göründüğünü iddia etti. Solana’yı piyasadaki “en iyi SCP (akıllı sözleşme platformu)” olarak adlandırdı ve $SOL’un 150$’lık fiyat direncini aşacağını tahmin etti:

“Bu, beta modunda olmasına ve Eylül ayında sorunları olmasına rağmen, piyasadaki en iyi SCP (akıllı sözleşme platformu) bu; ancak tamamen değerinin altında. Her bir metrik, 19 metrik bombastik. Biri kötü ve bu toplam değer kilitli (TVL), fena değil; ama diğerleri kadar güçlü değil; çünkü aynı düzeyde teşvik vermiyorlar… Ama bence bu sadece bir zaman meselesi. Ethereum 4.000 dolara çıkarsa, Solana’nın kesinlikle yükseğe, hızlı ve uzağa gittiğini görüyorum; ancak ne olabileceğini asla bilemezsiniz. Avalanche 200 doları vurabilir. LUNA 250 dolara ulaşabilir. Solana 150 dolar civarında değer kaybedebilir…”

“Yani şu anda tercih ettiğim kripto bir numarada Solana ve iki numarada LUNA olurdu.”Bize destek olun

Bu haberi faydalı buldunuz mu?

Yorum Yap