Holochain (HOT) Trendden Destek Alabilecek mi?

analiz-7


HOT Düşen Trendde İşlem Görüyor

HOT-03.05-01

Uzun süredir düşen bir trendde işlem gören HOT, genel piyasa ile birlikte hareket ediyor. Geçtiğimiz haftalarda trendin üst bölgesini test ettikten sonra düşüşüne devam ediyor gibi görünüyor.

Bollinger bandı tarafına bakıldığında, MA200’ün trend direnci ile yaklaşık olarak örtüştüğü seviyede üst bandın da olmasından kaynaklı olarak kırılım gerçekleşmedi. Sonrasında orta bantta da tutunamayarak alt banttan destek aldı. Olası yükseliş senaryosunda orta banda kadar yani 0,0043 dolara kadar yükselebilir.

Düşüş senaryosu şu anda çok mantıklı görünmese de Bollinger bandı bu süreçte daha fazla genişleyecektir ve aşağı doğru ivme kazanabilir.

Hareketli ortalamaya baktığımızda 0,0047 dolar civarında olduğu görülüyor. Bu seviyeye kadar yükselmesi için yüzde 15’lik bir kazanç sağlaması gerekiyor. Şu anki piyasada çok mümkün görünmese de kırması zor bir hedef değil.

Destek ve Direnç Seviyeleri Nereler?

HOT-03.05-02

Kritik destek bölgesi olarak 0,0035 dolar seviyesi belirlenebilir. Geçtiğimiz ayda bıraktığı tasfiye iğnesi sonucunda sert bir tepki aldığı görülüyor.

Ancak şu anda Fib 0,786’daki 0,0040 dolarlık desteğinin biraz üzerinde işlem görüyor. Bu destek seviyesi oldukça güçlü göründüğü için tekrardan tepki alması mümkün olabilir.

Bu seviyede tutunamaması durumunda 0,0035 dolardaki desteğine kadar gerileyebilir. Bu durum, yüzde 13’lük bir düşüş yaşanması anlamına geliyor.

Boğaların baskın olduğu senaryoda ise Fib 0,618 bölgesinde bulunan 0,0043 dolardaki hedefine ulaşabilir. Ancak bu seviye de güçlü olduğu için kırılım çok olası görünmüyor. Dirence yaklaştığında boğalar gücünü artırırsa kırılım gerçekleşebilir.

Yükselişin devamında 0,0046 dolara kadar ulaşmak isteyecektir. Ardından sırasıyla 0,005 dolar, 0,0054 dolar ve 0,0061 dolar seviyelerini kendine hedef olarak belirleyebilir.

Holochain (HOT) Trendden Destek Alabilecek mi? haberi ilk olarak Coin Otağ’da yayınlandı.kripto haberleri

Bu haberi faydalı buldunuz mu?

Yorum Yap