Hangi Ülkelerin BTC’yi ASLA Yasal İhale Olarak Kabul Etmeyeceğini ve Sırada Kim Olabilir

BİTCOİN
Mow ek olarak, reel “turnusol testinin”, Bitcoin’i yasal ihale olarak benimsemek için ekonomik sorun çekmeyen daha büyük bir ülke elde etmek olduğunu söyledi.

Samson Mow, hangi ülkelerin Bitcoin‘i asla yasal ihale olarak kabul etmeyebileceğini ve sırada kimin olabileceğini deklare etti.

Mow, Bitcoin Magazine’den Pete Rizzo ile CoinMarketCap’in The Capital konferansında ocak başı sohbeti esnasında şunları söyledi:

Kanada’ya odaklanan Mow, Özgürlük Konvoyu protestolarının vatandaşları merkez bankası dijital para birimlerinin neden “fena bir fikir” olduğu mevzusunda nasıl eğittiğine dikkat çekti; – kamyoncuların protestoya başlamasının peşinden banka hesapları donduruldu.


Mow ayrıca, gerçek “turnusol testinin”, Bitcoin‘i yasal ihale olarak benimsemek için ekonomik sıkıntı çekmeyen daha büyük bir ülke elde etmek olduğunu söylemiş oldu.

“Meksika fazlaca ilginç bir yer şu sebeple dev gibi bir ekonomiye sahip büyük bir ülke – ve aslına bakarsak çok iyi gidiyorlar. Bu yüzden test harbiden küçük olmayan veya finansal olarak zorluk çeken bir ulus-devlet elde edip edemeyeceğinizi görmektir. Bitcoin’i benimseyin. Ve Meksika’nın, nispeten başarı göstermiş ve gelişen bir ülkeye gerçekten gidip gidemeyeceğinizi ve onu benimseyeceklerini görmek için bir turnusol testi olduğuna inanıyorum.”
Jan3 CEO’su, müreffeh bir ülkenin dalıp Bitcoin’i benimsemesinin zorlayıcı bir nedeni bulunduğunu ekledi: finansal katılım.

“Bankası olmayanları bankaya yatırmak istiyorsanız, bunu yapmanın tek yolu Bitcoin ile değil mi?”

Sorumluluk Reddi: Burada ifade edilen görüş yatırım tavsiyesi değildir – sadece bilgilendirme amaçlıdır. https://www.coinsondakika.com/ ‘in görüşünü yansıtmak zorunda değildir. Her yatırım ve tüm ticaret risk içerir, bu nedenle karar vermeden önce daima kendi araştırmanızı yapmalısınız.Gönderi Görünümleri:
26Bu haberi faydalı buldunuz mu?

Yorum Yap