Günlük Grafik, SHIB Toplama Çevresindeki Ticaret Faaliyetini Gösteriyor

SHİBA COİN SON DAKİKA
CoinMarketCap’e bakılırsa Shiba Inu (SHIB) son 24 saat içinde biraz düştü.
Son 48 saatte 1 milyar SHIB yakıldı.
Proje etrafındaki faaliyetler son birkaç gün içinde oldukça arttı.
Popüler meme kripto para birimi Shiba Inu (SHIB) , CoinMarketCap’e bakılırsa son 24 saat içinde birazcık düştü.

Yazma sırasında, SHIB’nin fiyatı , son günde %2.88’lik bir fiyat düşüşü olan 0.0000123 $ seviyesinde bulunuyor. Bu elbet SHIB’nin fiyatında son 7 gün içinde fiyatının da 4,96 düşmesi sebebiyle geçen hafta görülen trendi artırıyor.

SHIB şu anda CoinMarketCap’in piyasa değerine gore en büyük kriptolar listesinde 15. Sırada ve 6.753.857,325 $ piyasa değerine sahip. Büyük piyasa değeri, esas olarak 549.063.278.876.302 dolarlık çok büyük token arzından meydana gelmektedir.


SHIB, SHIBArmy olarak da malum SHIB toplumu üyelerinin, jetonları yakmak için jeton gönderebileceği bir yakma portalı başlattı. Bu, SHIB arzını azaltma ve dolayısıyla daha ender hale getirme girişimidir, bu da kuramsal olarak SHIB’yi daha değerli kılmalıdır.

Topluluk halihazırda oldukça sayıda jeton yaktı ve son 48 saat arasında yakılan SHIB jetonlarının toplam miktarını 1 milyarın birazcık üzerinde artırdı.

Günlük grafiğe bakıldığında, son 48 saat arasında 1 milyar SHIB tokeninin yakılması SHIB’nin biraz toparlanmasına niçin oldu. Token yakmanın yanı sıra, alım satım hacmi akışı da oldu. Ancak SHIB, en yakın direnme olan 0,00001400$’ı geçemedi.

Son birkaç gün içinde artan ticaret kütlesi, ilginin SHIB’ye geri döndüğünü ve son birkaç hafta içinde görülen minimum tecim faaliyetini kırdığını gösteriyor. Teknik göstergeler hala yatırımcıların SHIB’de düşüş eğiliminde bulunduğunu gösteriyor. Bununla birlikte, etrafındaki aktivite tekrar arttıkça gelgitler madeni para için dönebilir.

Sorumluluk Reddi: Burada ifade edilen görüş yatırım tavsiyesi değildir – sadece bilgilendirme amaçlıdır. https://www.coinsondakika.com/ ‘in görüşünü yansıtmak zorunda değildir. Her yatırım ve tüm ticaret risk içerir, bu nedenle karar vermeden önce daima kendi araştırmanızı yapmalısınız.Gönderi Görünümleri:
29Bu haberi faydalı buldunuz mu?

Yorum Yap