Güncel Dogecoin fiyat tahmini, geleceği ve beklentisi 2022- 2025

Güncel Dogecoin fiyat tahmini, geleceği ve beklentisi 2022- 2025


2022-2025 dönemi Dogecoin fiyat tahmini için haberimize göz atabilirsiniz. Ünlü analist ve uzmanlardan önce çıkan DOGE fiyat tahmini bu sayfada!


Güncel Dogecoin fiyat tahmini, geleceği ve beklentisi 2022- 2025

Dogecoin (DOGE) fiyatı bugün yatay bir seyir izliyor. Doge yazım anında 0,15 dolardan işlem görüyor. Doge’de işlerin rayına girmesi için fiyatların tekrardan 20 cent’in üzerine çıkması gerekiyor. 

Dogecoin günlük grafik

 

Dogecoin yükselir mi?

Dogecoin cephesinde kontrol boğaların eline geçmiş durumda. 0,15 doların üzerine sıçrayan Doge’de 0,20 dolarlık seviyenin üzerindeki kararlı bir yükseliş Doge’yi yeni bir ralliye başlatalabilir.

Canlı Dogecoin fiyatı: $ 0.160992

İlgili: Güncel Dogecoin teknik analizi

Dogecoin fiyat tahmini 2022 – 2025,

Wallet Investor’ın tahminlerine göre Dogecoin, 2022 yılında maksimum 40 cent’e kadar çıkabiliyor. Yani Wallet Investor’a göre 2022’de Dogecoin için yeni bir ATH beklenmiyor. Ancak Doge’nin sürprizleri sevdiğini belirtmekte yarar var. 

DOGE için uzun vadeli tahmin,  uzun vadeli fiyatların istikrara kavuşacağını gösteriyor. Dogecoin’in fiyatının 2025’te yaklaşık 2 dolar olabileceği tahmin ediliyor. 2025’te, öngörülen en düşük fiyat 0,5281 dolar olurken, beklenen en yüksek fiyat 2 dolar olabilir. 2030 yılına kadar, 2 – 4 dolar seviyesine kolayca ulaşacağı tahmin ediliyor.

Mevcut Dogecoin fiyatı, Mayıs 2021’de yaşanan en yüksek seviyelere göre değerinin yaklaşık 4’te 1’ini kaybetti. Bununla birlikte, yeni kullanımlar ve kripto paranın popülaritesini artırmaya yardımcı olan etkili destekçileri ile gelecek bu altcoin için parlak görünüyor. Aşağıda, önümüzdeki aylara ilişkin Dogecoin fiyat tahminimizi bulabilirsiniz ve size fiyat potansiyeli hakkında bir fikir verir.

Bir Ay – Son zamanlarda sergilenen ivme göz önüne alındığında, Dogecoin tahminleri bu yörüngede devam ederse, fiyatın önümüzdeki ay içinde 0,25 dolar seviyesine yönelmesi muhtemeldir.

Üç Ay – Dogecoin mevcut kripto boğa piyasasından faydalanabilirse, bir sonraki durak, güçlü bir direncin bulunduğu 0,30 dolar olacaktır.

 Dogecoin tahminimizin belirttiği gibi, bu kripto için gelecek parlak görünüyor. Geliştiriciler Dogecoin için pratik kullanım örnekleri eklemeye devam edebilir ve büyük şirketlerle ortak olabilirse, bu Dogecoin’e tüm zamanların en yüksek seviyelerine ve ötesine geri dönmesi için gereken ivmeyi verecektir.

Dogecoin 1 doları vurabilir mi?

Dogecoin kriptosu hiç 1 doları görmedi ama iyi ivme ile Doge 1 doları görebilir. 2013 yılında piyasaya sürüldüğünde yaklaşık 0,00232 dolardan işlem görüyordu. Mevcut fiyatlar Doge’nin piyasaya sürüldüğü fiyatların çok ama çok üstünde. 

 

 

Dogecoin (DOGE) nedir, madenciliği nasıl yapılır, geleceği nasıl?

 

 

 

Paylaşım için teşekkürler

Paylaşımlarınız bize güç veriyor…

jQuery(document).ready(function(){window.fbAsyncInit=function(){FB.init({appId:window.ism_facebook_id,status:!0,cookie:!0,xfbml:!0,version:’v2.5′})};(function(d,s,id){var js,fjs=d.getElementsByTagName(s)[0];if(d.getElementById(id)){return}
js=d.createElement(s);js.id=id;js.src=”https://connect.facebook.net/en_US/sdk.js”;fjs.parentNode.insertBefore(js,fjs)}(document,’script’,’facebook-jssdk-ism’))})jQuery(document).ready(function(){window.fbAsyncInit=function(){FB.init({appId:window.ism_facebook_id,status:!0,cookie:!0,xfbml:!0,version:’v2.5′})};(function(d,s,id){var js,fjs=d.getElementsByTagName(s)[0];if(d.getElementById(id)){return}
js=d.createElement(s);js.id=id;js.src=”https://connect.facebook.net/en_US/sdk.js”;fjs.parentNode.insertBefore(js,fjs)}(document,’script’,’facebook-jssdk-ism’))})kripto haberleri

Bu haberi faydalı buldunuz mu?

Yorum Yap