Gate.io, Formula 1 ve 2’nin yıldızları Fitipaldi kardeşler ile anlaştı

Gate.io, Formula 1 ve 2’nin yıldızları Fitipaldi kardeşler ile anlaştı


2013 yılında kurulan ve 10 milyondan fazla kullanıcıya sahip olan Gate.io borsası, Formula 1 dünya şampiyonu Emerson Fitipaldi’nin, kendisi gibi yarış pilotu olan iki torunu Pietro ve Enzo Fittipaldi ile ortaklık anlaşmasına imza attı. Brezilya kökenli Amerikalı kardeşlerden Enzo Fittipaldi, Charouz Racing System ile Formula 2’de, Pietro Fittipaldi ise Formula 1’de Hass takımında yedek sürücü olarak görevi yapıyor.

Bilindiği üzere Gate.io borsası spot işlemden Hipo DeFi’a, NFT Magic Box’tan kurumsal platformlara kadar çok çeşitli bir ekosisteme sahip ve borsanın düzenli olarak kaydettiği büyüme ve gelişme, Fitipaldi kardeşlerin aynı zihniyetiyle ciddi bir uyum içinde bulunuyor.

Gate.io İş Geliştirme Yöneticisi olan Mariela Tanchez, de genç isimlerle yaptıkları ortaklıklardan ötürü heyecanlı olduklarını belirtti ve anlaşma hakkında şunları söyledi:

“Genç yeteneklere sponsor olmaktan dolayı çok mutluyuz. Gate.io’da kararlılık ve azmin başarının anahtarı olduğuna inanıyoruz ve Fittipaldi kardeşler bu değerlerin barındırıyorlar”

Yarış ve mücadele ruhu ailenin adeta damarlarında yer alıyor. Çünkü iki kardeşin dedesi olan Emerson Fittipaldi hem Formula 1’de hem de Indianapolis 500’de ikişer kez şampiyon olma başarısı göstermiş, dünyaca tanınan bir isim.

“Genç kitleyle olan etkileşimimizi kullanmak istiyoruz”

Formula 1 takımı Haas ile anlaşması bulunan ve yedek sürücü ve test pilotu olarak görev yapan Pietro Fitipaldi, Gate.io ortaklığıyla ilgili olarak şu ifadeleri kullandı:

“Gate.io ortaklığından ötürü mutluyuz ve hedefimiz bu borsanın küresel anlamda daha çok tanınmasını sağlamak… Bunu özellikle, bizimle çeşitli sosyal medya platformlarından etkileşime geçen genç kitleyle başarmak istiyoruz. Kripto para endüstrisi son yıllarda çok hızlı bir yükseliş kaydetti ve biz de burada büyük potansiyel görüyoruz.”

“Formula 1’deki trendi gösteriyor”

Pietro’nun kardeşi olan Enzo Fitipaldi ise Gate.io ortaklığıyla ilgili olarak kripto para sektörünün motor sporları endüstrisindeki önemine değindi:

“Gate.io ile olan ortaklığımız aslında Formula 1’de şu anda gördüğümüz yükselen trendi işaret ediyor. Projelerimizde Gate.io ile çalışacak olmaktan ötürü büyük mutluluk duyuyoruz”

Formula 1 ve Formula 2 hayranları, ileriki dönemde Gate.io’dan birçok hediye ve sürpriz kampanya beklentisinde olabilirler!

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
kripto haberlerikripto haberleri

Bu haberi faydalı buldunuz mu?

Yorum Yap