GALA Coin Fiyat Analizi

gala games COİN NEDİR
Düşen bir trend çizgisiyle hizalanan 50 DMA, GALA fiyatı için dik bir aşağı yönlü ralli taşıyor .

GALA Coin Son Dakika Fiyat# İsim fiyat piyasa değeri 24 Saatlik Değişiklikler Fiyat Grafiği (24s)

Madeni para sahipleri birden fazla destek seviyesinden düştü ve 0,0487 doların en düşük seviyesine ulaştı. Bununla birlikte, 0.075$’lık bir önceki yardımcı kırılmasından gelen son sahtekarlık, alıcının gerginliğini artırdı ve potansiyel olarak yeni bir boğa rallisini başlatabilir.
50 lpDMA boyunca GALA fiyat etiketleri dinamik direnme sunar
1 Nisan’dan bu yana yaklaşık %72 fiyat düşüşü
GALA’daki gün içi işlem kütlesi 359 Milyon Dolar’dır ve bu da %12.98’lik bir hasılattır.

GALA fiyatı düşüşüne devam etti ve 28 Mart’tan bu yana keskin bir düşüşe tanık oldu. Fiyat yakından takip edildiğinden, 20 DMA çoklu destek seviyelerini delip geçerken dinamik bir direnç görevi görür.

Ayrıca, GALA fiyatı yakın zamanda mevcut seviyesinde yardımcı almadan önce bir an için 0.075$ destek seviyesini aşmıştı. Geçtiğimiz yedi hafta boyunca, GALA fiyatı %72 oranında düşerek 0.0487Z’a olan son dip seviyesini işaret etti.


GALA fiyatı şu anda 0.079$’da muamele görüyor ve bu, 21 Eylül – 21 Kasım arasında ana yardımcı olarak kullanıldığı düşünüldüğünde oldukça önemli bir destek bölgesi. Bu nedenle, alıcılar bunu yeni bir ralli başlatmak için harika bir fırsat olarak görebilirler zira aynı yardımcı Kasım ’21’de yaşanmış olan dik ralliyi başlatan kişiydi.

Güçlü bir yükseliş senaryosu altında, alıcıların dinamik direnci kırma ve potansiyel bir toparlanma rallisini tetikleme potansiyeli var.

Ancak fiyat 0.075$ desteğinin altına düşerse, yükseliş tezi geçersiz olacaktır.

Teknik Gösterge
Günlük RSI eğiminde yana doğru bir ralli, alıcıların düşen fiyat hareketiyle ilgili olarak kripto para üzerindeki tutuşlarını güçlendirdiğini gösteriyor. Bu yükseliş sapması, alıcıların genel mukavemet trend çizgisini geri kazanmalarına yardımcı olabilir.

Bununla birlikte, 50 DMA ve azalan trend birleşimi, GALA alıcıları için zahmetli bir engel oluşturuyor. Ayrıca, aşağı eğimli DMA’lar (20, 50, 100 ve 200) içinde düşüş eğilimi var.

Direnç seviyesi – 0.124 USD ve 0.181 USD
Destek seviyesi – 0,075 Amerika doları ve 0,047 Amerika doları

Sorumluluk Reddi: Burada ifade edilen görüş yatırım tavsiyesi değildir – sadece bilgilendirme amaçlıdır. https://www.coinsondakika.com/ ‘in görüşünü yansıtmak zorunda değildir. Her yatırım ve tüm ticaret risk içerir, bu nedenle karar vermeden önce daima kendi araştırmanızı yapmalısınız.Gönderi Görünümleri:
26Bu haberi faydalı buldunuz mu?

Yorum Yap