FTX TR, STEP’in listelenmesini 1.7 milyon TL’lik ödülle kutluyor

FTX TR, STEP’in listelenmesini 1.7 milyon TL’lik ödülle kutluyor


Kripto para borsası FTX TR, dün itibari ile Step Finance’in STEP token’ını listelemeye başladı. Platform, bunu kutlamak için Step Finance ekibinin iş birliğinde yaklaşık 1.7 milyon TL değerinde STEP dağıtıyor.

İki basit görevle 1.2 milyon TL’lik havuzdan yararlanın

Yeni kayıt yaptıracak kullanıcılar için geçerli olan, 1.2 milyon TL’lik ilk ödül havuzundan hak kazanmak için iki basit görevi tamamlamak yeterli:

  • FTX TR’ye üye olun, KYC (kimlik doğrulama) işlemini tamamlayın,
  • Etkinlik süresi boyunca STEP/USD paritesinde 10 USD ya da daha fazla alım veya satım işlemi yapın,

10 USD değerinde STEP kazanın!

23 Mayıs 21.00’de başlayan kampanya, 31 Mayıs 23.59’a kadar devam edecek.

Daha fazla ayrıntı ve katılım şartları için FTX TR‘yi ziyaret etmeyi unutmayın.

Daha fazla STEP ödülüyle kazanmaya devam

FTX TR kullanıcıları, 1.2 milyon TL’lik ödül havuzuna ek, yine Step Finance ekibinin iş birliğinde 480 bin TL değerinde STEP kazanabilir.

Etkinlik tarihleri: 25/05/2022 00.00 – 27/05/2022 23:59 (Türkiye saati ile)

Ödül hesaplama dönemi: 28/05/2022 00:00 – 31/05/2022 23:59 (Türkiye saati ile)

3 gün boyunca, toplam 480 bin TL değerinde STEP ödül havuzunda yer alacak toplam 300 kullanıcıdan biri olmak için STEP alıp satın. Ödül havuzunda hak kazanmak için kullanıcıların STEP/USD paritesinde işlem hacmi sıralamasında ilk 100’de yer alması gerekiyor.

STEP/USD paritesinde 24 saatlik periyotta en fazla hacme ulaşanlar 3 gün boyunca günlük 160 bin TL olmak üzere toplamda 480 bin TL’lik ödül havuzunu paylaşacak.

Ödül dağıtımı ve diğer tüm ayrıntılar için FTX TR‘yi ziyaret etmeyi unutmayın.

Step Finance nedir?

Step Finance, işlemleri görselleştirmenize, analiz etmenize, toplamanıza ve yürütmenize izin veren Solana blok zinciri için bir gösterge panosudur. Step Finance ve STEP tokeni, platformun kullanımını yönlendirmek ve ayrıca kullanıcıları ve token sahiplerini ödüllendirmek için özel olarak tasarlanmış benzersiz token’larla oluşturuldu. Tek bir yerde birçok Solana sözleşmesinde işlem yürütmek için kullanılabilir, bu da tüm blok zincirinin kullanımını çok daha uygun hale getirir. Step Finance, Gösterge paneli, Takaslar, Likidite havuzları, NFT galerisi, yardım bağışları, bileşik verim çiftlikleri, ekosistemi yeni getiri fırsatları için izleme yeteneği ve daha fazlası gibi bir dizi özellik ve ürüne sahiptir.

FTX TR ile sahip olacağınız ayrıcalıklar

FTX TR, işlem hacmi ve pratik kullanımıyla dünyanın sayılı kripto para borsalarından FTX’in Türkiye’ye özel platformudur.

Türkiye’nin kripto para piyasaları arasında önde gelen ülkelerden biri olduğunun farkındalığı ile geliştirilen FTX TR, blok zinciri teknolojilerinin adaptasyonu noktasında yenilikçi özellikleri ile beklentilerinizi karşılamaya hazır!

Kripto para piyasalarındaki tüm işlemleriniz için FTX TR’nin efektif eşleştirme motoru, yüksek işlem hacmi ve güvenilir altyapı ayrıcalıklarından yararlanın.

FTX TR üzerinden kripto para/fiat ve kripto para/kripto para işlemlerinizi likidite sorunu yaşamadan gerçekleştirebilirsiniz. Platformun düşük komisyon oranlarından yararlanarak portföyünüzü çok daha avantajlı bir şekilde güncelleyin. Ayrıca borsanın kullanıcı dostu arayüzü ile emirleri kolayca düzenlemek ve kripto para birimleri arasında dönüştürme işlemleri gerçekleştirmek artık çok daha basit!

İnternet sitesinin yanı sıra işlemleriniz için FTX TR mobil uygulamasını da tercih edebilirsiniz. App Store ya da Google Play üzerinden indirebileceğiniz uygulamanın kullanışlı arayüzü sayesinde yatırımlarınızı anında düzenleyebilir ve portföyünüzü güncel olarak kontrol edebilirsiniz.Bu haberi faydalı buldunuz mu?

Yorum Yap