Formula 1’de NFT Heyecanı: Lansman Ne Zaman Olacak? › CoinTürk

Formula 1’de NFT Heyecanı: Lansman Ne Zaman Olacak? › CoinTürk


Herkesin merakla beklediği Formula 1’in F1 Ethereum NFT’lerini de içeren Miami Grand Prix’si önümüzdeki hafta sonu gerçekleşecek.
kripto haberleri

Formula 1’in F1 Ethereum NFT’lerini de içeren Miami Grand Prix’si önümüzdeki hafta sonu gerçekleşecek. FTX, F1 Team Mercedes ile ortaklaşa, premium aksiyon ve free-to-claim formatlarda mevcut olan bir NFT güç merkezini piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

F1 Takımı FTX ile İşleri Hızlandırıyor

F1 Takımı Mercedes-AMG Petronas, FTX kripto platformu ile birlikte Miami Grand Prix’de ve bu sezon için gerçekleşen diğer yarış etkinliklerinde işbirliklerini ve nadir NFT koleksiyonlarının piyasaya sürüldüğünü duyurdu.

FTX ve F1 hayranları, Miami Grand Prix ve bu yılki diğer yarışlarda NFT lansmanını yaşamak için 1.000 adet sınırlı sayıda ve ücretsiz şekilde talep edilebilecek NFT ticket taslaklarının büyük lansmanını bekliyor.

kripto haberleri

10 Sınırlı Üretim F1 NFT’si

Bu yarış etkinlikleri için FTX ve F1 ekibi, açık artırma için Ethereum NFT sanat eserlerinin 10’dan fazla özel sınırlı sürümünü yayınlayacak olan saygın sanatçı Mad Dog Jones ile de ortaklık kurdu.

Mad Dog Jones NFT sanat eserlerinden ikisi, cesur George Russel ve Lewis Hamilton’dan başkası tarafından kullanılmayan Mercedes otomobillerinin fiziksel arka kanat uç plakasıyla birlikte gelecek.

FTX Ortaklıklar Başkan Yardımcısı Lou Frangella’ya göre, Miami’deki F1 Ethereum NFT lansmanı ile vizyon, kültürü, sanatı ve Formula 1’i tek bir büyük etkinlikte birleştirmek. Yapılan açıklamalara göre eşsiz bir kadro ile Miami’de bu lansmanın muhteşem olması için çalışıyorlar.

F1 NFT etkinliği için teklif verme 6 Mayıs’ta başlayacak ve bu aynı zamanda Miami Grand Prix için antrenmanların da başladığı tarih olacak. Açık artırmalar 13 Mayıs’a kadar devam edecek. Bunun yanında FTX ve F1, fiziksel bir NFT galerisine de ev sahipliği yapacak.

Ayrıca yapılan açıklamalara göre F1 NFT satışından elde edilen gelir, F1 Hamilton’s Mission44 Foundation ile birlikte kurulan ve motor sporları katılımını ve çeşitliliğini destekleyen bir girişim olan Ignite’a gidecek.kripto haberleri

Bu haberi faydalı buldunuz mu?

Yorum Yap