Fiyat Düşüşlerine Rağmen Bu Meme Coin Siparişleri Artıyor!

Fiyat Düşüşlerine Rağmen Bu Meme Coin Satın Siparişleri Artıyor!


Fiyat Düşüşlerine Rağmen Bu Meme Coin Satın Siparişleri Artıyor!

Shiba Inu (SHIB), bu ay aşağı yönlü bir ‘sarmalın’ içerisinde kaldı ancak bu durum, yatırımcıların satın almalarını engelleyemedi.

kripto haberlerikripto haberleri

Yerel token SHIB, Coinbase’de iki hafta içinde ikinci kez %70’lik ‘satın alma’ oranını geçti ve ticaret işlemlerini hızlandırdı. Meme coin’deki satın alma baskısı Mart ayından bu yana %70’in üzerine bir türlü çıkamamıştı ancak Mayıs ayının son haftasında beklenmedik bir şekilde baskıyı %77’lik oranla arttırmıştı.

Shiba Inu’daki satın alma siparişleri Haziran ayının ilk haftasında bir düşüş gördü ve %53 ile %61 arasında kaldı. Bu durum yatırımcıların token’ın ticaretini yapmak istemediğinin açık bir kanıtıydı. Tüm bu gelişmelere rağmen yakın zamanda alıcılar yeniden arttı ve %70’lik oranda ‘satın alma’ baskısı oluşturdu.

Ayrıca, Shiba Inu’nun tipik “bekleme süresi” 133 günden 139 güne çıkarak biraz arttı. Bu nedenle, yatırımcılar ortalama olarak dört aydan fazla bir süredir SHIB‘lerini elinde tutuyor.

Ek olarak, Avrupa’nın Robinhood benzeri borsası Bitstamp bu hafta Shiba Inu’yu listeleyerek kullanıcılarının köpek temalı token işlemi yapmasına izin verdi.

Shiba Inu

Shiba Inu

Shiba Inu’yu Diplerde Satın Almalı mısınız?

Bitcoin endekslerde yaklaşık %5 yükseldiği için kripto piyasası bugün yeşile döndü. Bu, piyasaların ticaret yapan yatırımcıların kâr elde etmesine yardımcı oldu. Bununla birlikte, BTC şu anda kırmızıya doğru gittiği için piyasanın tekrar düşmesi muhtemel. Öte yandan, Shiba Inu bugün zorla %1 yükseldi ve hala yeşilde güçlü kalmak için mücadele ediyor.

Piyasalar, zayıf küresel ekonomik gelişmeler ışığında oldukça karamsa ve tekrar düşebilir. Bazı analistler, Bitcoin’in 20.000 dolar seviyesinin altına düşeceğini tahmin ediyor. Bu nedenle, piyasa düşüşüne paralel olarak token daha da düşebileceğinden SHIB satın alırken dikkatli olunması tavsiye edilir.

Basın zamanında, Shiba Inu 0,000001078 dolardan işlem görüyordu ve 24 saatlik günlük işlem saatinde %1,03 arttı. Güncel fiyat hareketlerini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.kripto haberleri

Bu haberi faydalı buldunuz mu?

Yorum Yap