Ethereum Filmi Çekilecek mi? Dikkat Çekici Detaylar

Stevedanews


İngiliz-Amerikan TV ve film yapım şirketi Scott Free Productions, Camila Russo‘nun The Infinite Machine‘inden ilham alan uzun metrajlı bir Ethereum filmi üzerinde çalışıyor: How an Army of Crypto Hackers Building with Ethereum, Ethereum hakkında çok satan bir kitap. Bu haber, dün Russo’nun kurduğu kripto medya şirketi The Defiant tarafından duyuruldu.

Ethereum Filmi Çekilecek mi? Duyurunun Detayları Burada

Duyuruya göre filmin yapımında Scott Free’den Ridley Scott, Tom Moran ve Vera Meyer yer alacak. Versus Entertainment’tan Alejandro Miranda ile birlikte çalışacaklar.

Shyam Madiraju filmin senaryosunu yazıp yönetecek, kripto hedge fonu Avenue Investment’ın kurucu ortağı Francisco Gordillo ve Russo filmin yönetici yapımcılığını üstlenecek.

Bu Haber de İlginizi Çekebilir: Bu Ülkede Kripto İş İlanlarında Patlama Yaşanıyor

Bu gelişme hakkında ay boyunca Russo, Scott ve ekibinin The Infinite Machine filminin yapımında yer almasının inanılmaz derecede heyecan verici olduğunu söyledi.

“İnternetten bu yana en devrimci teknolojinin arkasındaki insanlar hakkındaki sürükleyici hikayeyi, neslimizin kalbini yakalayacak bir uzun metrajlı filme dönüştürecek daha iyi bir ekip hayal edemiyorum.”kripto haberleri

Bu haberi faydalı buldunuz mu?

Yorum Yap