Elon Musk’ın Twitteri Sonrası Dogecoin Yüzde 26 yükseldi !

DOGE COİN 0.15Dolardan daha fazla düşüşü reddediyor, piyasa takip etmeye mi hazırlanıyor?
Dogecoin, Twitter’ın Elon Musk’ın 44 milyar dolarlık satın alma teklifini kabul ettiğini açıklamasının ardından Pazartesi günü %26 terfi etti.

Musk’ın tweetleri, son yıllarda dogecoin’in fiyat hareketleri üstünde önemli bir etkiye haiz oldu.

Bazıları, Musk liderliğindeki bir Twitter’ın dogecoin ödeme seçeneklerini entegre edebileceğini düşünüyor.

Dogecoin, Twitter’ın Elon Musk’ın 44 milyar dolarlık satın alma teklifini kabul ettiğini açıklamasının ardından Pazartesi günü %26 terfi etti .


Musk, meme tabanlı kripto para biriminin büyük bir destekçisi oldu, çoğu zaman fiyatını ancak bir tweet ile daha da yükseltti ve bazıları Twitter’ı devralmasının bir halde dogecoin’i platforma entegre etme planlarını içereceğini düşünüyor.

Musk daha ilkin, platformun abonelik hizmeti olan Twitter Blue için kripto kullanarak ödeme yapmayı öneren bir tweet’te dogecoin-Twitter entegrasyonuyla dalga geçmişti . Musk ek olarak sistem verimliliğini çoğaltmak için dogecoin ekibiyle birlikte çalıştığını tweetledi .

Dogecoin, günün erken saatlerinde %9 topladıktan sonra kazancını genişletmek için Pazartesi günü %26 artışla 0.1673 $’a yükseldi.

Tesla CEO’su Ocak ayında elektrikli araç üreticisinin birtakım mal ödemelerini dogecoin ile kabul edeceğini duyurduğunda, token yaklaşık %10 arttı.

Sorumluluk Reddi: Burada ifade edilen görüş yatırım tavsiyesi değildir – sadece bilgilendirme amaçlıdır. https://www.coinsondakika.com/ ‘in görüşünü yansıtmak zorunda değildir. Her yatırım ve tüm ticaret risk içerir, bu nedenle karar vermeden önce daima kendi araştırmanızı yapmalısınız.Gönderi Görünümleri:
14Bu haberi faydalı buldunuz mu?

Yorum Yap