Elon Musk’ın Twitter Profilindeki Maymun Kolajı Bakın NELERE Etki Ediyor ?

Elon Musk, Televizyon’da Mutlu Bir Yemek Yemeyi Teklif Etti: McDonald’s Yanıtı
Ethereum üstüne inşa edilmiş Bored Ape Yacht Club (BAYC) koleksiyonunun mahalli simgesi olan ApeCoin’in (APE) fiyatı blok zinciri , yükseldi ve Çarşamba günü Avrupa tecim seansı sırasında kısaca düştü.
Fiyat dalgalanması muhtemelen Tesla’nın kurucusu Elon Musk’ın günün erken saatlerinde Twitter profil resmini bir Bored Apes kolajına benzeyen bir şeyle değiştiren eylemiyle ilgili.

Bağımsız bir kripto para birimi veri toplayıcı olan CoinGecko’nun verilerine göre, APE’nin fiyatı 14.40$’dan 17.60$’a terfi etti ve arkasından 15.90$’a düştü.

CoinGecko APE fiyat grafiği Çarşamba günü erken saatlerde. Aşırı sağda dalgalanma ve batma.


Fiyat 15.90$’a düşmeden önce Musk şu şekilde yazmıştı: değiştirilebilir ” başka bir tweet’te.
Çağdaş Sanat Uzmanı Başkan Yardımcısı ve bir sanat müzayede evi olan Sotheby’s’in Dijital Sanat Eş Başkanı Michael Bouhanna, Musk’ın adımına tepkisinde, Amerikalı milyarderi profil resmini kaldırmaya yada kendisine atıfta bulunmaya çağırdı.
“@elonmusk, çalışmana hayran olmamla birlikte, Sotheby’s satışımız için oluşturduğum pfp’ni [profil resmi] kaldırmanı istiyorum. Ya da bana güveniyorsun. Alıcının onayıyla basılan özgün dosyayı size göndermekten mutluluk duyuyorum,” diye tweet attı Bouhanna.
Aksine, Ocak ayının başlarındaki bir gönderide, önde gelen girişimci, Twitter’da kullanıcının NFT’tepsi gösteren “sinir bozucu” profil resimleri olarak tanımlamıştı.
Musk Çarşamba günü başka bir tweet’te Twitter’ın basit kullanıcılar için her vakit ücretsiz olacağını, ancak ticari kuruluşlar ve hükümet yetkilileri için “hafifçe bir maliyet” çekebileceğini yazdı.
Musk kısa süre ilkin yaklaşık 44 milyar dolar değerinde bir işlemle Twitter’ı pay başına 54.20 dolara nakit olarak satın almak için kesin bir anlaşma yaptı.

“Twitter Yönetim Kurulu, Elon’un teklifini kıymet, kesinlik ve finansmana odaklanarak değerlendirmek için düşünceli ve kapsamlı bir süreç yürüttü. Twitter’ın Bağımsız Yönetim Kurulu Başkanı Bret Taylor yaptığı açıklamada, önerilen işlem önemli bir nakit prim sağlayacak ve bunun Twitter’ın hissedarları için ileriye dönük en iyi yol olduğuna inanıyoruz” dedi.

Musk, geçen ay Twitter’da başlarda %9,2 pay satın aldığında, bu hareketi Twitter ve Dogecoins’in pay senetlerini yükseltti.

Sorumluluk Reddi: Burada ifade edilen görüş yatırım tavsiyesi değildir – sadece bilgilendirme amaçlıdır. https://www.coinsondakika.com/ ‘in görüşünü yansıtmak zorunda değildir. Her yatırım ve tüm ticaret risk içerir, bu nedenle karar vermeden önce daima kendi araştırmanızı yapmalısınız.Gönderi Görünümleri:
7Bu haberi faydalı buldunuz mu?

Yorum Yap