Elon Musk, Bu Hamlesiyle ApeCoin (APE) İçin Yeni Bir Sıçrama Yarattı

Elon Musk Tekrardan Tweet Attı Floki Inu Uçuşa GeçtiMilyarder isim Elon Musk, yaptığı yeni değişiklikle birlikte ApeCoin (APE) için yeni bir sıçrama yaratmış durumda.

Geçtiğimiz günlerde satın aldığı sosyal medya platformu Twitter üzerinde Musk’ın hareketleri dikkat çekiyor. Elon Musk, şimdi de Twitter profil fotoğrafını Bored Ape Yacht Club NFT ile değiştirdi. Ünlü ismin bu hamlesiyle birlikte de ApeCoin (APE) bir anda artışa geçmeyi başardı.

Piyasalarda Elon Musk Etkisi!

Kripto para piyasalarında Elon Musk etkisi devam ediyor. Yaptığı her paylaşımıyla gündeme gelen milyarder isim şimdi tekrardan bir kripto paranın değerlenmesini sağladı. Profil fotoğrafını Bored Ape Yacht Club (BAYC) ürünleriyle değiştiren Musk’ın bu hamlesi dikkat çekmiş durumda. Dikkat çekmekle kalmayan bu değişiklik, ApeCoin için de faydalı olmuş görünüyor.

kripto haberleri

Elon Musk’ın Twitter üzerindeki fotoğrafını BAYC ürünleriyle değiştirmesi APE’nin bir anda %12 fırlamasına neden oldu.

kripto haberleri
Kaynak: TradingView

TradingView verilerine göre ApeCoin (APE) için şu anda 16.75 dolarlık noktada bulunuyoruz. Geçtiğimiz günlerde ekosistemdeki yeni projelerin yeterli etkiyi göstermemesi nedeniyle APE için düşüş görülmüştü. Ancak, milyarder isimden gelen beklenmedik hamleyle birlikte tekrardan sıçrama yaşandı. Son 24 saatlik süreci %12 civarında artışla sürdüren APE için 17 dolara kadar çıkıldı. Buna ek olarak yatırımcıların ani değer düşüşlerine karşın dikkatli olmaları gerekiyor.

Axie Infinity, Staking Ödülleriyle Daha Fazla Oyuncu Çekmeye Çalışacak
kripto haberleri

Bu haberi faydalı buldunuz mu?

Yorum Yap