Dünya’nın İlk NFT Boks Maçı! Dünyaca Ünlü 2 Boksör Ringde!

Stevedanews


Dünya’nın ilk NFT boks maçı Dubai‘de gerçekleşecek ve Dünyaca ünlü iki yenilmez boksör Floyd Mayweather ve Don Moore ringe çıkacak.

Dünya’nın ilk takas edilmeyen token (NFT) spor etkinliği Dubai’de Burj al-Arab‘da gerçekleşecek. Global Titans Fight Series Twitter hesabından yaptığı açıklamada, etkinliğin Floyd Mayweather ve Don Moore arasında bir NFT boks maçı olacağını söyledi.

Etkinlik, NFT boks maçı bilet sahipleri için özel bir canlı yayın izleme başına ödeme özelliği sunarak hayranların etkinliği 14 Mayıs’ta çevrimiçi olarak izlemesine olanak tanıyacak. İzleyiciler ayrıca benzersiz bir Global Titans NFT biletine erişebilecekler.

Floyd Mayweather - Don Moore
Floyd Mayweather – Don Moore

NFT Boks Maçına İlgi Büyük!

NFT sahipleri ayrıca etkinliğin açılış gecesinden sınırlı sayıda 3D koleksiyona, benzersiz video materyaline ve resmi medya dosyalarına erişebilecekler.

NFT teknolojisinin kullanımı yoluyla müşterilere, etkinlik gerçekleştikten çok sonra sahiplik değerini artırabilecek gelecekteki erişim, teşvikler ve ödüller gibi ek özellikler sunulabilir.

Canlı etkinliği görüntülemek için parola veya erişim kodu gerekmez. Bunun yerine, ticker NFT sahiplerinin kripto cüzdanlarını (yani MetaMask) platforma bağlamaları gerekiyor ve anında erişim sağlanıyor.

Bu Haber de İlginizi Çekebilir: Piyasadaki En Tuhaf 7 Altcoin ile Tanışın

Etkinlik öncesinde, Rarible’da şu anda iki Global Titans NFT bileti satın alınabiliyor.kripto haberleri

Bu haberi faydalı buldunuz mu?

Yorum Yap