Dünya Bitcoin uyumu artıyor mu? işte rakamlar

Dünya Bitcoin uyumu artıyor mu? işte rakamlar


Bitcoin, internet ya da sosyal medya gibi yaygınlaşmaya devam ediyor. Peki global anlamda tam uyumun neresindeyiz?

Dünya Bitcoin uyumu artıyor mu? işte rakamlar

Yeni verilere göre, Bitcoin’in global anlamda yaygınlaşması, otomobil ya da elektrik gibi, artık temel teknoloji alanlarından çok daha hızlı olacak. Son göstergeler, 2030 gibi, Bitcoin’in global uyumu %10’u bulabilir.

Blockware Intellegience firmasının Çarşamba günü yayınladığı raporda, tarihte orta çıkan, otomobil, elektrik kullanımı, akıllı telefon, internet ve sosyal medya teknolojilerinin global anlamda adaptasyonu ile Bitcoin karşılaştırıldı.

Global Bitcoin kullanımı ve BTC arzı Kaynak: Blockware Solutions

Bütün yıkıcı teknolojiler, S-Eğrisi formasyonunu takip etti. Ama yeni, networka dayalı teknolojilerin uyumu piyasada öngörülenden çok daha hızlı gerçekleşti.

Teknolojilerin tarihsel uyum ortalama ve ağırlıklı ortalama eğrileri ile Bitcoin’in büyüme hızının değerlendirildiği raporda, geleceğe yönelik tahminlere yer verildi.

Buna göre, Net Varlık Büyümesinin Kümülatif Toplamı göstergesine bakıldığında, Bitcoin global uyumunun 2030 itibariyle %10’u yakalayacağı söylenebilir.

kripto haberleri
Teknoloji uyum eğrisi, pembe hat, ortalama, mavı hat ağırlıklı ortalama. Kaynak Blokware Solutions

Blockware Intellegience raporunun sonunda şunlara yer verildi.

Genel trend çok açık. Bitcoin’in global uyumu hızla devam edecek ve elbette fiyatı da buna eşlik edecek.

 

Canlı BTC fiyatı: $ 28,518.00

İlgili : Bitcoin teknik analizi, grafik ve yorumlar

İlgili: Bitcoin güncel fiyat tahmini, BTC geleceği yorum ve analiz.

Paylaşım için teşekkürler

Paylaşımlarınız bize güç veriyor…

jQuery(document).ready(function(){window.fbAsyncInit=function(){FB.init({appId:window.ism_facebook_id,status:!0,cookie:!0,xfbml:!0,version:’v2.5′})};(function(d,s,id){var js,fjs=d.getElementsByTagName(s)[0];if(d.getElementById(id)){return}
js=d.createElement(s);js.id=id;js.src=”https://connect.facebook.net/en_US/sdk.js”;fjs.parentNode.insertBefore(js,fjs)}(document,’script’,’facebook-jssdk-ism’))})jQuery(document).ready(function(){window.fbAsyncInit=function(){FB.init({appId:window.ism_facebook_id,status:!0,cookie:!0,xfbml:!0,version:’v2.5′})};(function(d,s,id){var js,fjs=d.getElementsByTagName(s)[0];if(d.getElementById(id)){return}
js=d.createElement(s);js.id=id;js.src=”https://connect.facebook.net/en_US/sdk.js”;fjs.parentNode.insertBefore(js,fjs)}(document,’script’,’facebook-jssdk-ism’))})kripto haberleri

Bu haberi faydalı buldunuz mu?

Yorum Yap