Dragon War, En Özel NFT Koleksiyonlarıyla Magic Eden’da

Stevedanews


NFT strateji oyunu Dragon War, Solana’nın hızla büyüyen NFT pazarı Magic Eden ile ortaklığını duyurdu. Anlaşmanın bir parçası olarak, kazan-kazan projesi, Magic Eden’ı tercih edilen INO fırlatma rampası yapacak ve 16 Mayıs 2022’de sitede yayınlanmaya ayarlı 5.000 NFT ile gerçekleşecek.

Geçtiğimiz birkaç hafta boyunca Dragon War test modundaydı ve bir dizi yüksek profilli lonca, VC ortakları ve KOL’ler oyunun neler sunabileceğini keşfetmek ve hataları bildirmekle meşguldü. İçinde bulunduğumuz çeyrek için tam ana ağ lansmanı planlanırken, yaklaşmakta olan NFT satışı, oyuncuların savaşları kazanmak, görevleri tamamlamak, skor tablosuna tırmanmak ve başarılı bir şekilde ticaret yapmak için gerekli token’ları edinmeleri için altın bir fırsat sunuyor.

Geçen Eylül ayında piyasaya sürülen Magic Eden, hızla büyüyerek ikinci sıradaki Solanart‘ın üç katından fazla hacmiyle Solana NFT’leri için en büyük pazaryeri haline geldi. DappRadar‘a göre Magic Eden, toplu olarak haftalık 5 milyon doları aşan ticaret hacmine güç veren gelişen bir trader’lar ve NFT toplayıcıları topluluğunu destekliyor.

Bu da Magic Eden’i Dragon War’ın geniş NFT koleksiyonu için mükemmel bir mekan haline getiriyor. 16 Mayıs’ta Exclusive Epic Dragon koleksiyonunun bir parçası olarak sunulacak olan 5.000 NFT, Epic Dragons ve Body Parts‘ın topluluğa ilk kez tanıtılacağı anlamına geliyor (oyun içinde, her ejderha, tanımlanan unsurlarına dayalı benzersiz bir forma sahiptir). Şimdiye kadar, Oyundan ve Pazar Yerinden tanıtılan tüm Ejderhalar ve Vücut Parçaları “Nadir” seviyenin bir parçası olmuştur.kripto haberleri

Bu haberi faydalı buldunuz mu?

Yorum Yap