Dogecoin ve Shiba İçin Yükseliş Gelecek mi?

Başarılı İsim Dogecoin ve Shiba İçin 2022 Tahminlerini Paylaştı


Dogecoin’de Son Durum!

Dogecoin (DOGE) fiyatı, bir önceki gün yüzde 0,53 oranında düşüş yaşadı. Adını Elon Musk ile tüm dünyaya duyuran meme token projesi için bu durum uzun bir süredir devam ediyor. Kritik direncin altında kalan DOGE’de yatırımcıların umudu 0.10 doların kırılması.

DOGE fiyatı şu anda 0,0711 dolar destek ve 0,10 dolar direnç arasındaki geniş bir aralıkta kısılmış durumda. Buna ek olarak, Dogecoin fiyatının “hype” durumlarında önemli çıkışlar kazandığı biliniyor. Bu yüzden de yakın gelecekte olası bir sosyal medya trend patlaması onu bu aralıktan çıkarabilir. Kripto para piyasalarındaki genel havaya baktığımızdaysa bunun şu an için zor olduğunu söyleyebiliriz.

Dogecoin için hacim düşük kalırken, fiyatın önümüzdeki günlerde 0,08 ile 0,09 dolar arasında satış yapması muhtemel.

DOGE, haber yayın saatleri itibariyle 0.0802 dolardan alıcı buluyor.

Shiba Inu’da Son Durum!

kripto haberleri

Son 24 saatte DOGE’deki düşüşü %0,47 ile SHİB izledi. SHIB, DOGE’den daha kritik bir noktada bulunuyor, çünkü fiyat 0,000011 dolarlık desteğe oldukça yakın. Düşüş devam ederse önümüzdeki hafta 0,000010 dolara önemli bir negatif kırılma görme şansımız var.

Bir başka köpek temalı meme token projesi olan Shiba Inu, Dogecoin’den farklı olarak birkaç alt projeye de çalışmakta. Kendi ağını geliştirmek adına çeşitli swap ve metaverse projelerini geliştiren Shiba için bu projeler henüz yeterli ivmeye ulaşamadılar. Yatırımcıların bu noktadaki beklentisiyse ekibin projeleri ayaklandırması ve beraberinde SHIB fiyatını desteklemeleri olacaktır.

SHIB, haber yayın saatleri itibariyle 0.00001144 dolardan alıcı buluyor.

Bitcoin (BTC) Dar Aralıktan Çıkmaya Hazırlanıyor!kripto haberleri

Bu haberi faydalı buldunuz mu?

Yorum Yap