Dogecoin fiyatı sizi YÜZDE 100 Kar ettirebilir Mİ ?

dogecoin
Tüm kripto para piyasası çöktü.

Ancak, piyasa son birkaç gündür istikrara kavuşmuş görünüyor . Çoğu kripto, kendi yardımcı alanlarına ulaştı, bu da kripto satın almayı müsait kılıyor.

Dogecoin, yakın zamanda güçlü bir alım bölgesine ulaşan kripto projelerinden biridir. Yukarı yönlü potansiyel, tüccarların yatırımlarını bu kadar kısa sürede ikiye katlamasına neden olabilir. Bu Dogecoin fiyat tahmininde, DOGE’yi analiz ediyor ve bugün Doge satın almanın iyi bir fikir olup olmadığını görüyoruz.

Dogecoin kripto projesi nelerdir?

Dogecoin en bilinen kripto para birimlerinden biridir. Proje, teknolojik tuhaflıkları sebebiyle değil, Bitcoin ve diğer birçok yeni kripto para birimi etrafındaki çılgınlığı gülünç bir şeyle dengelemek için bir kripto para birimi sahtekarlığı olarak kuruldu. Tüm dünyadaki internet kullanıcıları tarafından kullanılan aleni kaynaklı bir kripto para birimidir. Yapı Litecoin üstüne kurulu olduğu için tüm güncellemeler Dogecoin için de sağlanacaktır.

Ünlü girişimci Elon Musk, komik ve tartışmalı tweetleri yardımıyla Dogecoin’i ana akıma taşımaya destek oldu. Bu aşama genel hatlarıyla kripto para piyasasına da destek oldu, çünkü daha çok insan genel olarak kripto para birimlerine aşina oldu. Bu “yutturmaca” kısa süre sonra piyasa aşırı alınıp çöktüğü için sona erdİ.

DOGE fiyatlarına ne oldu?# İsim fiyat piyasa değeri 24 Saatlik Değişiklikler Fiyat Grafiği (24s)

Kripto piyasası genel hatlarıyla düşüş eğilimine Kasım 2021’de başladı. Çoğu token, birkaç ay içinde daha düşük ayarlamaya başlamadan önce zirveye ulaştı. Çoğu kripto para yaklaşık %50 oranında düştüğü için birkaç makro olay bu düşüş eğilimini daha da kötüleştirdi.

Özellikle Dogecoin için, ilk çöküş 10 Mayıs 2021’de başladı. Elon Musk, Dogecoin’i SNL adlı ana akım bir gösteriye götürdüğünde yüksek bir fiyat artışı beklentisi oluştu. Aslında, günlük tüccarlar gösteriden haftalar önce avantaj elde ettiler ve şov yayınlanmadan saatler önce boşaltmaya başladılar. O zamandan beri fiyatlar hiç bir zaman toparlanamadı ve düşüş trendine girerek mevcut 0,09 $ fiyatına ulaştı.

Dogecoin Fiyat Tahmini – DOGE Fiyatı Yakında Artacak mı?

Dogecoin fiyatı, 0,07 ABD doları ve 0,1 Amerika doları ile sınırlandırılmış kuvvetli bir satın alma bölgesine ulaştı. 2021 Şubat ayının başlarında bu bölge, fiyatların bu bölgeye her dokunduğunda daha da düştüğü kuvvetli bir direnme alanıydı. Bugün aynı bölgenin kuvvetli bir desteğe dönüşme ihtimali devasa yükseklikte. Aşağıdaki şekil 2’de, meydana gelen kısa bir sahtekarlığa karşın bu aleni direncin bir yardıma dönüştüğünü görebiliriz. Fiyatlar ayrıca Dogecoin için önemli bir ana işaret eden 200 hareketli ortalama çizgisine doğru tekrar ayarlandı.

Yardımcı alanından, fiyatların %50 Fibonacci düzeltmesine doğru toparlanması bekleniyor (öteki tüm faktörleri sabit tutarak). Bu hareket, mevcut fiyattan %35 getiri sağlayacaktır. Fiyatlar %61.8 Fibonacci seviyesine ulaşmayı başarırsa, 0.18 $ hedefine doğru daha yüksek bir geri istifa ve %100 verim bekleyebiliriz. Bununla beraber, kripto piyasasının düşmeye devam etmesi durumunda riskimizi tedvir etmek ve SL hedeflerini 0,07 doların altına yerleştirmek her zaman önemlidir, bu sebeple bu, iyi tekniklere karşın DOGE fiyatlarını daha da aşağı çekecektir.

KAYNAK: https://cryptoticker.io/en/dogecoin-price-can-make-you-profit-100-heres-how/

Sorumluluk Reddi: Burada ifade edilen görüş yatırım tavsiyesi değildir – sadece bilgilendirme amaçlıdır. https://www.coinsondakika.com/ ‘in görüşünü yansıtmak zorunda değildir. Her yatırım ve tüm ticaret risk içerir, bu nedenle karar vermeden önce daima kendi araştırmanızı yapmalısınız.Gönderi Görünümleri:
43Bu haberi faydalı buldunuz mu?

Yorum Yap