Dogecoin En Sık Satın Alınan Varlık Olarak Geri Dönerken BNB Balinası Tarafından Yakalanan 68 Milyon DOGE

Buff Doge Coin
WhaleStats kripto izleme platformu, 68 milyon Dogecoin müşteri bir balina tarafından BNB zincirinde meydana getirilen büyük bir işlemi yayınlayan bir tweet yayınladı .

Bu arada, DOGE şimdi BNB Zincirinde (eski adıyla BSC zinciri olarak biliniyordu) en etken olarak satın alınan tokenler listesine geri döndü.

Balina 68 milyon Dogecoin kaptı
12 saat ilkin, cüzdanı egzotik bir isim olan “Marslı Adam Avcısı” olan bir balina, bu miktarda meme jetonu için 5.684.188 dolar ödeyerek 68.000.000 satın aldı. Tweet’e gore balinanın kendisi WhaleStats ölçeğinde 71 numara.

Bu balinanın portföyündeki diğer büyük tek pozisyonlar arasında TUSD stabilcoin, AVAX, DAI, TRX, MATIC ve Cardano’nun mahalli jetonu ADA yer ediniyor.

Genel olarak, BNB zincirindeki en büyük 100 cüzdan, 15.833.990 dolar değerinde Dogecoin tutuyor – bu, portföylerinin %1,17’sini oluşturuyor.

Oluşturdukları kripto zenginliklerinin %1,22’si olan 16.483.029 $ değerinde biraz daha fazla BNB Zinciri tabanlı ADA’ya sahipler.


Bununla beraber, makale yazılırken, yukarıda bahsedilen balinalar, madeni paraları satmak yada basitçe başka bir adrese taşımak için taşıdıkları için sıfır DOGE’ye sahiptir.

DOGE, satın alınan ilk 10 madeni para listesinin başında
Bahsedilen kripto takip edeni tarafınca paylaşılan verilere gore Dogecoin , şu anda en oldukca kullanılan akıllı sözleşmelerin ilk 10 listesinde yer alıyor, şu demek oluyor ki şu anda en aktif olarak satın alınan kripto paralar içinde yer alıyor.

En büyük meme tokeni artık BNB Zincirinde satın alınan ilk 10 madeni para sıralamasında ilk sırada yer ediniyor. Son 24 saat arasında satın alınan ortalama DOGE miktarı, 57.646 $ değerinde yaklaşık 690.000 jetondur.

Binance’de DOGE için “Varlık Kanıtı”
U.Today tarafınca bu ayın başlarında bildirildiği üzere Binance başkanı Changpeng Zhao , BSC-DOGE için “Varlık Kanıtı” ekleme lafı verdi . Bu, bir cüzdandaki BSC-DOGE tokenlerini destekleyen gerçek Dogecoin miktarını gösteren veriler demektir.

En büyük kripto borsasının başkanı, Dogecoin ordusunun Binance’i uzun zamandır bunu yapması için bastırmasının peşinden tweet attı.

Sorumluluk Reddi: Burada ifade edilen görüş yatırım tavsiyesi değildir – sadece bilgilendirme amaçlıdır. https://www.coinsondakika.com/ ‘in görüşünü yansıtmak zorunda değildir. Her yatırım ve tüm ticaret risk içerir, bu nedenle karar vermeden önce daima kendi araştırmanızı yapmalısınız.Gönderi Görünümleri:
32Bu haberi faydalı buldunuz mu?

Yorum Yap