Dogecoin, Elon Musk’a Dayalı Kazançları Sildi

DOGE COİN 0.15Dolardan daha fazla düşüşü reddediyor, piyasa takip etmeye mi hazırlanıyor?
CoinMarketCap’e gore, en büyük meme parası olan Dogecoin’in fiyatı son 24 saat arasında %13’ten fazla düştü.
Elon Musk’ın sağlamış olduğu kazanımlarda aslan payını sildikten sonrasında, şimdi ilk 10’dan ayrılmanın eşiğinde. Kripto para birimi şu anda 18.6 milyar dolar değerinde.

U.Today tarafınca bildirildiği üzere, Dogecoin geçen Pazartesi, sanmilyonerin toplumsal medya devi ile yaptığı tartışmalı 44 milyar dolarlık satın alma anlaşmasını tamamlamasının peşinden büyük bir mitinge gitti.

Teknoloji devinin favori kripto para biriminin Twitter’da önemli bir rol oynaması planlanıyor. Musk, Twitter Blue abonelerinin garip kripto para biriminin sayeinde ödeme yapmasına izin verme fikrini çoktan ortaya attı. Bunun da ötesinde, meme jetonunun sayeinde ipucu göndermeyi olası kılmanın “güzel” olacağını iddia etti.
Bununla birlikte, Twitter anlaşmasının kendisi Dogecoin için bir “söylentiyi al, haberleri sat” etkinliği olarak sonlanmış oldu.


Musk, hemen hemen etken sosyal medya platformunun dizginlerini ele geçirmedi. İşlemin bu yıl arasında kapanması umut ediliyor.

Dogecoin, yazı yazarken en iyi kripto para birimleri içinde en büyük gecikmedir, sadece piyasanın geri kalanı da düzeltme modundadır.

Bitcoin fiyatı bugün erken saatlerde Bitstamp borsasında 37.868$’a düştü ve 14 Mart’tan bu yana en düşük seviyeye ulaştı.

Terra (LUNA) ve Cardano (ADA) sırasıyla %8 ve %6.5 düştü.

Toplam kripto para piyasa kıymeti, son olarak satıştan sonrasında 1,77 trilyon dolara düştü.

Sorumluluk Reddi: Burada ifade edilen görüş yatırım tavsiyesi değildir – sadece bilgilendirme amaçlıdır. https://www.coinsondakika.com/ ‘in görüşünü yansıtmak zorunda değildir. Her yatırım ve tüm ticaret risk içerir, bu nedenle karar vermeden önce daima kendi araştırmanızı yapmalısınız.Gönderi Görünümleri:
22Bu haberi faydalı buldunuz mu?

Yorum Yap