İlginizi Çekebilir

Dogecoin (DOGE) Destekte Tutunacak mı?

Dogecoin (DOGE) Trendi Tersine Çevirebilecek mi?


DOGE Günlük Grafik Yorumu

DOGE-05.11-1

Sizler için bu yazımda, Elon Musk’ın destekçisi olduğu ve memecoinlerin lideri olarak da anılan popüler kripto para birimi DOGE analizi yapacağım. Piyasanın kötü gidişatından oldukça etkilendi.

Yeşil oklar ile gösterdiğim uyumsuzluğu giderdi ve bunun sonucunda düşen trendi kırmış oldu. Şimdi bu kırdığı trendi destek olarak doğrulaması gerekmekte. Eğer ki doğrulamayı başarıyla gerçekleştirirse 0,17 dolardaki direncine ulaşmak isteyeceğini düşünüyorum.

Yükselişin devamında ise 0,22 dolara ulaşabilme ihtimali var.

  • Günlük grafikte MA200’ün altında işlem görmesinden kaynaklı olarak düşüş devam edebilir ancak sosyal medyadan gelen desteği göz önünde bulundurursak bu seviyeyi aşmaması için bir neden yok.
  • MACD göstergesinde uyumsuzluğun yaşandığını ve giderildiğini söylemiştim. Şu anda normal olarak düşüş yaşandığı için negatif bölgede seyretmekte.
  • RSI, yükseliş için şartların olgun olduğunu gösteriyor. Aşırı satım bölgesinde genellikle yukarı yönlü tepki geldiği için Dogecoin’in de yukarı yönlü tepki alacağını düşünüyorum. Ancak bu durum kesinlik belirtmediği için hem göstergenin hem fiyatın düşme ihtimali de var.
Destek Seviyeleri 0,098 0,05 0,007
Direnç Seviyeleri 0,17 0,22 0,29

4 Saatlik Grafik Destek ve Direnç Seviyeleri

DOGE-05.11-2

Oldukça önemli olan 0,09 dolar seviyesinde mücadele veriyor. Bu seviyenin aşağısına inmesi durumunda sert düşüşler yaşayacağını düşünüyorum.

Olası yükseliş durumunda ise ilk olarak 0,11 dolar seviyesini test etmesi gerektiği kanaatindeyim. Ardından da 0,12 dolara ulaşması gerekiyor.

Boğalar güçlenirse sırasıyla 0,13 dolar, 0,14 dolar ve 0,15 dolar seviyelerine ulaşacağını düşünüyorum.

Destek Seviyeleri 0,09 0,06 0,03
Direnç Seviyeleri 0,11 0,12 0,13

Dogecoin (DOGE) Destekte Tutunacak mı? haberi ilk olarak Coin Otağ’da yayınlandı.kripto haberleri

Bu haberi faydalı buldunuz mu?

Yorum Yap