Dogecoin boğalarından koruma çabası..

boğa
Dogecoin fiyatı ortalama bir yıldır yükseliş eğiliminde ve çıkış yapmak için mücadele ediyor. Bu yükseliş düzenini kırma girişimleri altıncı haftadır devam ediyor. Başarılı olursa, bu moe erken yatırımcılar için patlayıcı kazanımları tetikleyebilir, ancak bir başarısızlık dik bir çöküşü hızlandırabilir.

Dogecoin fiyatı hareketini geciktiriyor
Dogecoin fiyat hareketi, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,740$’dan şu anda işlem görmüş olduğu 0,126$’a %85 düşmüş olduğu için geçen sene daha da aşağı kaymaktan başka bir şey yapmadı. İlginç bir halde, bu moe güney haftalık vakit diliminde üç düşük en yüksek ve en düşük en düşük seviyeyi yarattı.
Eğilim çizgilerini kullanarak bu salınım noktalarını birleştirmek, düşen bir kama modelini tanımlar. Bu teknik oluşum , ilk yüksek salınım ile düşük salınım arasındaki mesafenin kırılma noktasına eklenmesiyle elde edilmiş %68’lik bir yükselişin 0.217 $’a çıkacağını tahmin ediyor.


Altı başarısız denemeden sonra DOGE, haftalık 0.109 ila 0.124 $ istek bölgesini yine test etmeye geri döndü. Kripto piyasalarının düşüş eğilimi göz önüne alındığında, bu düşüş, köpek konulu kripto 0.109 $ bariyerini kırarsa feci bir çöküşe yol açabilir.

Böyle bir hareket, alıcıların kurtarmaya gelebileceği 0,078 dolara %30’luk bir geri çekilmeyi tetikleyebilir. Bu hareket, düşen kamanın yükseliş tezini geçersiz kılacaktır. Korkunç bir durumda, haftalık bir vakit diliminde 0.048 doların kırılması oldukca mühim bir an olabilir.

Bu adım, 0,041 dolardan 0,014 dolara uzanan gerçeğe müsait kıymet farkı sebebiyle %70’lik bir düşüşü daha da tetikleyebilir.

Dogecoin için işler tehlikedeyken. 0.159 doların üstünde bir haftalık mum çubuğu, yükseliş kırılmasını doğruluyor. Bu gelişme bununla birlikte düşüş tezini geçersiz kılacak ve 0,217 doları yine test eden bir hareketi tetikleyecek.

Sorumluluk Reddi: Burada ifade edilen görüş yatırım tavsiyesi değildir – sadece bilgilendirme amaçlıdır. https://www.coinsondakika.com/ ‘in görüşünü yansıtmak zorunda değildir. Her yatırım ve tüm ticaret risk içerir, bu nedenle karar vermeden önce daima kendi araştırmanızı yapmalısınız.Gönderi Görünümleri:
34Bu haberi faydalı buldunuz mu?

Yorum Yap