Dikkat! Ethereum Balinaları Bu Altcoinleri Topluyor!

Stevedanews


Ethereum’un en büyük balinaları, ETH ve genel kripto piyasaları sallanırken altcoinleri didikliyor.

Balina izleme platformu WhaleStats‘tan elde edilen verilere göre, Bored Ape Yacht Club takas edilemez token (NFT) topluluğunun üyelerine airdrop olarak dağıtılan Apecoin (APE), yazının yazıldığı sırada en büyük Ethereum balinaları arasında en çok satın alınan altcoin oldu. (Stabilcoin’ler ve ETH’nin kendisi hariç)

WhaleStats’a göre, ilk 100 Ethereum balinasının cüzdanlarında ortalama 13.826 APE bulunuyor ve ortalama satın alma tutarı 172.216 dolar.

Ayrıca balinaların dikkatini çeken token, sıfır bilgi kanıtlarını kullanarak merkezi olmayan borsalar oluşturmaya izin veren Ethereum tabanlı bir token olan Loopring (LRC) oldu. Balina izleme hizmetine göre, ilk 100 listesindeki ortalama Ethereum balinası, 26.669 dolar değerinde yaklaşık 37.880 LRC token miktarına sahip.

Ethereum’un en zengin varlıkları arasında en çok satın alınan altıncı altcoin, geleneksel uygulama programlama arayüzlerini (API’ler) blok zinciri dünyasına bağlamayı amaçlayan API3 projesinin yerel token’ı olan API3‘tür.

Listede ayrıca merkezi olmayan akış hizmeti Audius (AUDIO), sosyal token platformu Chiliz (CHZ), merkezi olmayan finans protokolü Yearn Finance (YFI) ve akıllı sözleşme platformu Fantom (FTM) da yer alıyor.

Bu Haber de İlginizi Çekebilir: Az Bilinen Bu 3 Altcoin’e Dikkat! Her An Patlayabilir!

Derin cepli yatırımcılar ortalama 994,008 dolar değerinde 368 ETH satın aldığından, Ethereum diğer tüm kripto varlıklarının üzerindedir. İlk on listedeki diğer iki token, USD Coin (USDC) ve Tether (USDT) stabilcoin’lerdir.

Yazi içeriğinde bulunan hiçbir bilgi yatırım tavsiyesi değildir.Bu haberi faydalı buldunuz mu?

Yorum Yap