Dev Lüks Otomobil Üreticisi Duyurdu! Metaverse’e Adım Atıyor!

Dev Lüks Otomobil Üreticisi Duyurdu! Metaverse'e Adım Atıyor!


Lüks otomobil üreticisi, otomobil mühendisliğinin ve performansının geleceğine dokunan bir Web3 platformunu duyurarak metaverse’e yönelik önemli bir adım attı.
kripto haberleri

İngiliz lüks otomobil üreticisi McLaren, otomobil mühendisliğinin ve performansının geleceğine dokunan bir Web3 platformu olan McLaren Special Operations’ı (MSO) duyurarak metaverse’e yönelik önemli bir adım attı.

MSO LAB ile Metaverse Hamlesi

Bugüne kadar pek çok şirket bu alanda hamleler yaparken, bu McLaren’in metaverse‘e yönelik ilk hamlesi olarak karşımıza çıkıyor. Dolayısıyla herkes, Avrupa otomotiv devinin aşamasını ve hızını nasıl oluşturacağını ve geliştireceğini dört gözle bekliyor.

Şirket özel yol haritalarının yer aldığı web sitesinde, MSO LAB, müşterilere sınırlı sayıda McLaren NFT‘lerine özel erişim sağlayacağını açıkladı. Buna ek olarak şirket, kanallara yalnızca üyelere erişim sağlayacağını bildirirken, MSO LAB teknoloji merkezinde dijital tur ve MSO LAB ekipleriyle özel etkinliklere davet gibi özel avantajlar ve ödüller vereceğini belirtti.

kripto haberleri

Öte yandan bu NFT‘lere sahip olan kişiler, şirketin tasarım ekibi tarafından oluşturulan daha önce hiç görülmemiş dijital çizimlere erişim sağlayabilecek.

MSO LABS, özel bir toplulukta yeni metaverse deneyimlerinin kilidini açmak için anahtar işlevi görecek olan McLaren NFT‘lerini piyasaya süren çığır açan bir projedir. Ayrıca MSO LAB, üyelerin güvenilir bir dijital dayanak noktasında işbirliği yapmaları ve bağlantı kurmaları için merkez olarak hizmet verecek.

McLaren NFT’leri Büyük Lansman İçin Hazır

MSO LAB, Web3 alanında hayranların ve müşterilerin etkileşimine izin veren başka bir portal olarak karşımıza çıkıyor.

McLaren’in metaverse ve Web3 alanına girmesi, şirketin müşterileri için daha güvenli ve sınırsız bir deneyim ve mülkiyete yönelik yenilik yapma ve dönme arayışında muhteşem bir kilometre taşıdır.

Yaklaşan lansman, McLaren’ın ikonik bir otomobilini içeren sınırlı ve özel bir koleksiyon olan Genesis Koleksiyonunun duyurusunu içerecek.kripto haberleri

Bu haberi faydalı buldunuz mu?

Yorum Yap