Decentraland’de Son Durum: MANA Alınır Mı?

Decentraland’de Son Durum: MANA Alınır Mı?


Piyasa değeri bakımından en büyük ikinci metaverse coin olan MANA fiyat hareketlerine ve önemli seviyelere göz atıyoruz.
kripto haberleri
Okuma Süresi: 2 Dakika

Son günlerde kripto para birimlerinde bir gün yeşil grafikler diğer gün kırmızı grafikler görmeye alıştık. Bugün de kripto para birimlerinin dünkü yükselişin arkasından geri çekilmeler yaşadıklarını görüyoruz. Ancak bugün yaşanan düşüşler, özellikle altcoin tarafında dikkatleri çekiyor. Metaverse coin’lerde ise %10’lara varan düşüşler yaşanıyor.

MANA Coin Yorumları

1,8 milyar dolarlık piyasa değeri ile en büyük ikinci metaverse coin konumunda bulunan Decentraland (MANA), son 24 saat içinde %8’in üzerinde düşüş yaşadı ve yazının kaleme alındığı an itibari ile 1 dolar seviyesinde işlem görüyor.

kripto haberleri

Decentraland (MANA), kullanıcıların içerik ve uygulamaları oluşturmasına, deneyimlemesine ve bunlardan para kazanmasına olanak tanıyan Ethereum Blockchain’i tarafından desteklenen bir sanal gerçeklik platformu olarak tanımlanabilir. Bu noktada Decentraland’in en popüler ve en eski metaverse platformları arasında yer aldığını belirtebiliriz.

Analistler de hem platform eski olduğu için hem de bu zaman kadar pek çok başarıya imza attıkları için MANA fiyatında uzun vadeli yükseliş beklentilerini devam ettirdiklerini dile getiriyorlar.

MANA Fiyat Beklentileri

MANA rekor fiyat seviyesini 25 Kasım 2021’de 5,90 dolar ile kırmıştı ve şu anda ATH seviyesinin %81 altında işlem gördüğü ifade edilebilir. Grafiklere bakıldığında ise şu anda 0,62 doların ana destek ve 1,67 doların ana direnç olarak işlem gördüğü ifade edilebilir. Ayrıca 1 dolar bandının da psikolojik destek olduğu ve bu seviye altın hamle gelmesi bu düşüşün alım fırsatına dönüştürülebileceği ifade ediliyor.

Ancak eğer düşüş yaşanmaz ve MANA yukarı yönlü hamle yaparsa ilk direnç 1,2 dolar seviyesinde olabilir. Bu seviyenin üzerinde ise 1,5 doların direnç olabileceği ifade ediliyor. Yine de yatırımcılar şu anda tüm piyasanın Bitcoin ile birlikte hareket ettiğini unutmamalı ve buna göre hamleler yapmalı.kripto haberleri

Bu haberi faydalı buldunuz mu?

Yorum Yap