Decentraland (MANA) Bu Fiyattan Alınır Mı?

Decentraland (MANA) Bu Fiyattan Alınır Mı?


Okuma Süresi: 2 Dakika

Metaverse altcoinler arasında en popüler projelerden biri olan Decentraland (MANA) önemli ölçüde değer kaybetti. Kripto para piyasalarını kasıp kavuran Terra UST korkusu ve küresel ölçekte artan enflasyon yüksek riskli varlıklardaki risk iştahını azalttı. En büyük kripto para birimi yazı hazırlandığı sırada 29.550 dolardan alıcı buluyor.

Decentraland (MANA)

Yazı hazırlandığı sırada MANA fiyatı 1,19 dolarda bulunuyor. Metaverse altcoin güne %10 zararla devam ederken Bitcoin, 30.000 dolar bölgesini yeniden kaybetti. MANA fiyatı, önceki haftanın yukarı yönlü momentumunu sürdürmekte zorlanıyor. Günlük grafikte MANA fiyatı, bugünün fiyat düzeltmesiyle sonuçlanan art arda üç seansın zirvesini oluştururken 1,35 dolarda bir miktar rahatlamıştı.

Ana eğilim aşağı yönlü olmaya devam ediyor, yine de fiyat bir önceki haftanın en düşük seviyesi olan 0,59 dolardan %130 toparlandı.

Decentraland (MANA) Alınır Mı?

Kısa zaman dilimindeki trendi analiz eden 1 saatlik grafik, fiyatın 0,59 dolarlık dip seviyelerinden yükselen trend çizgisi boyunca hareket ettiğini gösteriyor. Buna ek olarak, MANA devam eden yukarı yönlü hareketinde ivme kazanarak 50 günlük EMA’nın (0,84 dolar) üzerinde fiyatlanıyor. RSI, yukarı yönlü hareketi devam ettirmek istese de ortalama çizginin altında salınım yapıyor. Başka bir momentum osilatörü, azalan düşüş momentumu ile bir yükseliş sinyali veriyor.

kripto haberleri

Yatırımcıların bu seviyelerden giriş yapmadan önce net bir geri dönüş sinyali beklemeleri faydalı olabilir. Şimdi, fiyat yükseliş eğimli çizgisinin üzerinde aynı momentumu korursa, alıcılar 1,40 dolar ve ardından 1,5 doları hedefleyecektir. Psikolojik sınır olan 1,5 doların aşılması önemli.

Diğer taraftan, daha geniş zaman çerçevesi boğalar bir süredir devam eden bir mücadeleye işaret ediyor. Bu nedenle, düşüşün devam etmesi Decentraland (MANA) fiyatında daha büyük kayıpları tetikleyebilir.

1,10 dolar seviyesinin altına bir kırılma, anında 1 doları test etmek için başka bir satış turunu başlatacaktır. Terra rezervleriyle alakalı konu netleşmiş olmasına rağmen piyasadaki korku bitmiş değil.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.kripto haberleri

Bu haberi faydalı buldunuz mu?

Yorum Yap