David Beckham’dan Çok Konuşulacak Patent Başvurusu!

Stevedanews


Bir dizi ünlünün, organizasyonun ve şirketin ayak izlerini takip eden eski İngiliz futbolcu David Beckham, birkaç Metaverse ve takas edilemeyen token (NFT) ile ilgili ticari markalar için resmi olarak başvurduktan sonra markasını Metaverse’e taşıyan son ünlü oldu.

Efsanevi futbolcu, NFT ve metaverse ticari marka avukatı Mike Kondoudis‘ten  dün gelen bir tweet’e göre, 19 Nisan’da Amerika Birleşik Devletleri Patent ve Ticari Marka Ofisi’ne (USPTO) üç ticari marka başvurusunda bulundu.

Kondoudis’e göre, ticari marka başvuruları, Beckham’ın NFT’ler, dijital tokenler, sanal giysiler, ayakkabılar ve başlıkların yanı sıra sanal performanslar ve eğlence etkinlikleri için yaptığı planlara işaret ediyor.

Kaynak: Mike KondoudisKaynak: Mike Kondoudis
Kaynak: Mike Kondoudis

Bu Haber de İlginizi Çekebilir: Yatırımcılar Tether’e Yöneliyor! Türk Lirası’ndaki Oynaklık Yönelmeyi Tetikliyor!

David Beckham Kripto Sektörüne Geçmişten Aşina

Resmi olarak, 97369672 seri numarasıyla tescilli ticari marka, şimdilerde iş insanı eski futbol yıldızının sahip olduğu risk sermayesi şirketi California merkezli DB Ventures Limited tarafından dosyalandı.

David Beckham’ın, platformu pazarlamak ve erişimini artırmak için etkisini kullanmak amacıyla birinci katman blok zinciri protokolü DigitalBits’in (XDB) küresel marka elçisi olduğu Mart ayının sonlarında blok zinciri ve kripto para birimi furyasına katıldığını belirtmekte fayda var.kripto haberleri

Bu haberi faydalı buldunuz mu?

Yorum Yap