İlginizi Çekebilir

CRV Yükselen Trendde İşlem Görüyor!

analiz-1


CRV Haftalık Grafik Yorumu

CRV-04.25-1

Geniş bir çerçevede bakıldığında yükseliş trendinde işlem gören CRV, geçen haftalarda destekten tepki almayı başardı.

Ancak haftalık grafikte hala MA20’nin altında işlem görmesi düşüşün devam edeceği anlamına gelebilir. Yükseliş trendine sağlıklı bir şekilde devam edebilmesi için ilk olarak bu bahsedilen 3,2 dolardaki direnci kırması gerekiyor.

RSI yaklaşık 47 seviyesinde bulunuyor. Bu da düşüşün yaşanması durumunda önünde fazla bir alan olmadığı için tepki almasının muhtemel olduğu anlamına geliyor. Bu göstergenin aşırı satım seviyesine yakın olması yükseliş trendini destekler nitelikte.

MACD göstergesinde kaydedilen kesişim sonrasında düşüş gerçekleşti. Ardından negatif bölgeye giren MACD, tekrar kesişim yaşamak üzere görünüyor. Bu bölgede yaşanacak kesişim ve turuncu çizginin mavi çizgiyi üstten kesmesi, yükselişin başlayacağı anlamına gelebilir.

Destek ve Direnç Seviyeleri Nereler?

CRV-04.25-2

Önemli destek seviyesine yakınlaşan CRV, bu 2,4 dolardaki desteğinden tepki alamazsa düşüş şiddetlenebilir. Bunun sonucunda 1,8 dolara kadar gerilemesi mümkün görünüyor.

Bu seviyede de tutunamazsa 1,2 dolar seviyelerine kadar da düşüş kaydedebilir.

Olası yükseliş senaryosunda ise ilk olarak 3 dolar direncini kırması gerekiyor. Bu seviyeden sonra 3,5 dolarda da direnci bulunuyor.

Bu seviyenin destek olarak doğrulanması sonucunda 4,1 dolardaki direncini test etmek isteyecektir.

Boğaların güç kazanması durumunda ise kolaylıkla 5 dolar seviyelerine ulaşabilir. Ayrıca 6,8 dolardaki direncini kırması sonucunda uzun süreli bir yükseliş yaşanması muhtemel olabilir.

CRV Yükselen Trendde İşlem Görüyor! haberi ilk olarak Coin Otağ’da yayınlandı.kripto haberleri

Bu haberi faydalı buldunuz mu?

Yorum Yap