İlginizi Çekebilir

Cosmos (ATOM) Kritik Seviyede İşlem Görüyor!

atom-cosmoss


ATOM Destekte Tutunabilecek mi?

ATOM-04.24-1

Şu anda oldukça kritik olan destek seviyesinde işlem gören ATOM, bu seviyeden yukarı yönlü tepki alabilirse dirence kadar ilerlemek isteyecektir.

Günlük grafikte MA200’ün altında işlem gördüğü için düşüş trendi güçlenebilir. Ancak yükseliş senaryosu gerçekleşirse 30,3 dolarda bulunan direnci kırdıktan sonra trendi yukarı yönlü çevirebilir.

MACD kesişim gerçekleştirdikten sonra düşüş kaydetti. Şu anda negatif bölgede bulunduğu için burada gerçekleşecek kesişim yükselişi tetikleyebilir.

RSI ise yaklaşık 35 seviyesinde bulunuyor. Bu da aşırı satım bölgesinde olduğu anlamına geliyor. Aşırı satım bölgesine genellikte yukarı yönlü sert bir tepki alması muhtemel görünüyor.

Ek olarak mor dikdörtgen ile gösterilen 33,5 dolar seviyesindeki direnç alanını kırmak isteyeceği için boğaların büyük alım baskısı oluşturması gerekiyor.

Destek ve Direnç Seviyeleri Nereler?

ATOM-04.24-2

Şu anda oldukça önemli olan 21,4 dolarda bulunan desteğine doğru ilerliyor. Bu seviyeden tepki alamadığı durumda 18 dolar seviyesine kadar gerileyebilir.

Ayıların güç kazanması durumunda ise 13 dolarda da desteği bulunuyor.

Olası yükseliş senaryosunda ise ilk olarak 25 dolardaki direncine ulaşmak isteyecektir. Bu seviyenin kırılımı sonrasında 28,3 dolara ulaşabilir.

Ayrıca 31 dolardaki direncini kırdıktan sonra destek olarak doğrulayabilirse 33,7 dolardaki direncini test edebilir.

Bu seviyeler aşıldıktan sonra 37,5 dolar ve 44,7 dolar seviyelerinde de direnci bulunuyor.

Cosmos (ATOM) Kritik Seviyede İşlem Görüyor! haberi ilk olarak Coin Otağ’da yayınlandı.kripto haberleri

Bu haberi faydalı buldunuz mu?

Yorum Yap