Coinbase Sahipleri Dahil Daha Sonraki Bir Tarihte LUNA 2.0 Airdrop Almak İçin Ethereum Üzerine Paketlenmiş LUNA Classic

terra luna coin
FatMan Yine İş Başında, Terra wLUNC airdrop ile ilgili her şeyi topluluğa açıklıyor.
Bir süredir, Terra camiası, bilhassa LUNA ve UST’nin çöküşünden bu yana bir rahatsızlık bölgesi olmuştur.

Terra 2.0’ın piyasaya sürülmesi pek destek olmadı bundan dolayı LUNA airdrop’taki hata problemlerinden rahatsızdı . Pek fazlaca insan, almaları ihtiyaç duyulan miktarda LUNA airdrop almadıklarını iddia ediyor. Terra kendi adına bu hatayı kabul etti ve problemi düzeltmek için bir plan meydana getirmeye söz verdi. Bu henüz gerçekleşmedi.

Öte taraftan, Twitter’da, zamanını Terra ve arkasındaki insanlar ve ekosisteme gerçekte ne olduğu hakkında bilgi toplamaya adamış benzer biçimde görünen FatMan isminde bir erkek var.

Terra’nın kurucusu Do Kwon ve ekibi sık sık toplumu görmezden gelmekle suçlanırken, rolü üstlenmeyi seçen bağımsız karakterler var. Yakın tarihli bir Twitter mesaj dizisinde , FatMan topluluğa yaklaşan Wrapped LUNA Classic On Ethereum airdrop hakkındaki açıklama yapmak için zaman ayırdı.

LUNA Satın Almak Size Airdrop Getirmez

ilk başlarda, LUNA’yı şimdi satın almak, sahiplerine herhangi bir airdrop hakkı vermez. Her iki LUNA holdingi de sahiplerine yeni LUNA jetonlarıyla 1:1 itfa hakkı vermez.

Netlik sağlamak amacıyla, Ethereum ağında bulunan Wrapped LUNA Classic (LUNC) sahipleri, LUNA 2 airdropuna hak kazanırlar, ancak bunu yalnızca hesap anlık görüntüleri çökmeden önce ve sonrasında alınmadan ilkin almışlarsa.


LUNA airdropu, özgün Terra 2.0 teklifinde kapsanan anlık görüntülere gore gerçekleştirilecektir.

Fatman’a bakılırsa:

“Tüm bu LUNA varyantları (Ethereum’daki Wrapped LUNA Classic dahil) daha sonraki bir tarihte LUNA 2 airdrop’unu alacak – Terra geliştiricileri şu anda tüm bu zincirleri endeksliyor.

Airdrop, özgün teklifin anlık görüntü bloklarını temel alacaktır, bu nedenle wLUNA’yı şimdi satın almak size airdrop hakkı vermeyecektir. WLUNA’ya haiz olmak size yeni LUNA’yı 1:1 oranında kullanma hakkı sağlamaz. Bunun yerine, wLUNA’yı Uniswap’ta pazarlayabilirsiniz (kabaca LUNC ile aynı değerdedir).”

Kullanıcılara LUNA Verip Vermemek Coinbase’e kalmış

Orijinal LUNA jetonlarına haiz olan kullanıcılar, hesaplarının anlık görüntülerini aldı. Terra 2.0 piyasaya sürüldükten sonra airdrop aldılar. Ancak, Coinbase’dekilerle alakalı bir sıkıntı var şeklinde görünüyor.

FatMan’e göre, Coinbase’dekiler de dahil olmak üzere Ethereum’da wLUNA sahibi olan yatırımcılar, gelecek LUNA airdropuna hak kazanacaklar. Bununla beraber, Coinbase’in tokenleri onlara aktaracağı evvelde belirlenmiş bir netice değil. FatMan, karar vermenin Coinbase’e bağlı olacağını düşünüyor.

“Ethereum’daki wLUNA sahipleri airdrop’u alacak. Buna Coinbase de dahildir. Coinbase’in airdrop’larını kullanıcılara iletmeye karar verip vermediği ancak onların cevaplayabileceği bir şey.”

Sorumluluk Reddi: Burada ifade edilen görüş yatırım tavsiyesi değildir – sadece bilgilendirme amaçlıdır. https://www.coinsondakika.com/ ‘in görüşünü yansıtmak zorunda değildir. Her yatırım ve tüm ticaret risk içerir, bu nedenle karar vermeden önce daima kendi araştırmanızı yapmalısınız.Gönderi Görünümleri:
32Bu haberi faydalı buldunuz mu?

Yorum Yap