Coinbase, kripto para birimi şüpheciliği yayıldıkça yeni düşük seviyelere düştü

COİNBASE pro
Hisse senetleri New York’ta %23 kıymet kaybederek 56.04$’a düşerek geçen Nisan’da 328.28$ olan ilk gün kapanış fiyatından oldukça uzaktı.

Coinbase Global Inc. Hisseleri ve tahvilleri Çarşamba günü yeni dip seviyelerine geriledi ve yatırımcıların ayı piyasasındaki kripto para borsasının beklentilerine dair şüphelerini dile getirdi.

Hisse senetleri New York’ta saat 10:17’de %23 kıymet kaybederek 56.04$’a düşerek geçen Nisan ayında halka arz edildiğinde 328.28$’lık ilk gün kapanış fiyatından oldukca uzaktı. Tahvilleri de düştü ve en yüksek riskli hurda dereceli banknotlardan bazılarına nazaran işlem gördü.

Goldman Sachs Group Inc. Analisti Will Nance, bir notta, Coinbase’in “kripto fiyatlarında yada oynaklıkta mühim bir artış olmadığı sürece yakın vadede son kârlılık seviyelerine dönmesi pek olası değil” dedi. “COIN hissesinin yakın vadede daha iyi performans imlemek için savaşım edeceğine inanıyoruz.”


Şirket dün beklenenden daha düşük gelir bildirdi ve ikinci çeyrekte işlem kütlesinin ve aylık işlem meydana getiren kullanıcıların ilk çeyrekten daha düşük olacağı mevzusunda uyardı. Dosyalamasında yeni bir risk açıklaması, bazı kullanıcılar içinde, bir iflas durumunda şirket tarafından gözaltında tutulan kripto varlıklarının güvenliği konusunda endişeleri tetikledi.

Coinbase’in CEO’su Brian Armstrong, ifşa hakkındaki proaktif olarak yazışma kurmadığı için özür dilerken, “iflas riski olmadığını” ve kullanıcıların fonlarının güvende olduğunu açıklığa kavuşturmak için Twitter’a gitti.

Bitcoin 30.000 doların altına düştü ve Haziran ayından bu yana en düşük seviyesine dokunurken, TerraUSD stabilcoin aşağı doğru sarmalını sürdürdü. Coinbase Finans Direktörü Alesia Haas dün firmanın “ayı piyasası koşulları” gördüğünü ancak yeniden de 2022’yi “yatırım yılı” yapmayı göze alabileceğini söyledi.

Sorumluluk Reddi: Burada ifade edilen görüş yatırım tavsiyesi değildir – sadece bilgilendirme amaçlıdır. https://www.coinsondakika.com/ ‘in görüşünü yansıtmak zorunda değildir. Her yatırım ve tüm ticaret risk içerir, bu nedenle karar vermeden önce daima kendi araştırmanızı yapmalısınız.Gönderi Görünümleri:
23Bu haberi faydalı buldunuz mu?

Yorum Yap