Chainlink teknik analizi: LINK fiyatı destek ve direnç seviyeleri

Chainlink teknik analizi: LINK fiyatı destek ve direnç seviyeleri


Chainlink LINK coin, Bitcoin’in yükselişte olduğu dönemde haftanın dikkat edilmesi gereken coinlerinden biri olarak öne çıkıyor. 

Chainlink teknik analizi, LINK coin fiyatı ne olur?

Market Cap değerine göre 23. en büyük kripto para birimi olan Chainlink (LINK), 170,4 dolara kadar yükseldi. LINK coin yavaş yavaş toparlanıyor.

LINK coin son bir kaç ayı, 36-13 dolar bandında geçirdi. Ayılar Chainlink fiyatını destek bölgelerinin altına çekse de burada tutmayı başaramadılar. Piyasa LINK coini daha yüksek seviyelerde fiyatlamaya hazır görünüyor. 

 

LINK/USD günlük grafik. Kaynak:TradingView

LINK7USD grafiğinde, MA değeri bir geçiş sürecinde ve RSI’da yükselişi destekler konumda. Chainlink yükselişi 20 dolar direncine kadar devam edebilir. 

LINK coin fiyatının aşağı yönlü bir düzeltme hamlesinde ise 13 dolara kadar bir düşüş beklenebilir. 

Şu an için ayılarn 16,50 ve 50 MA (4 saatlik) seviyesini koruyamadığı görülüyor. LINK coin 17 doları gördü. Bundan sonraki süreçte 17,50 dolar hedefine ilerleyebiliriz. 

Canlı LINK fiyatı: $ 17.21

İlgili: Chainlink LINK coin fiyat tahmini 2020-2025

İlgili: Chainlink LINK coin nedir? Yatırım yapılır mı?

 

İlgili: Chainlink LINK coin fiyat tahmini 2020-2025

Canlı Chainlink grafiği – LINK dolar ve Türk Lirası

MACD Göstergesi Nedir?

MACD göstergesi trend takipçisi olan ve fiyatların iki farklı hareketli ortalaması arasındaki ilişkiyi gösteren bir momentum indikatörüdür.

Chaikin Money Flow Göstergesi nedir?

Chaikin Money Flow Göstergesi belirli bir zaman aralığında yaşanan para akışını ölçen bir göstergedir. Mark Chaikin tarafından geliştirilen gösterge, varlıklar üzerindeki alım ve ya satım baskısını ölçer.

Aroon Göstergesi nedir?

Aroon Göstergesi, Arron Yukarı ve Aroon Aşağı olarak da anılır, bir aralık sınırıdır. Kullanıcının belirlediği bir zaman aralığında, kaç tane düşüş veya yükseliş dönemi geçtiğini ölçmek için tasarlanmıştır.

Volatilite nedir?

Volatilite, finansal piyasalarda bir ünün fiyatının belirli bir zaman içerisinde yaşadığı oynaklıktır. Genellikle standart sapma ile ölçülmektedir. Belirsizliğin arttığı dönemlerde volatilite yüksek olur.

Market Cap nedir?

Market Cap (Market Capitalisation), Bir şirketin hisse sayısının hisse fiyatıyla çarpımıdır. Yüksek Market Cap değerine sahip şirketler, piyasada benimsenmiş ve ilgi gören şirketlerdir.

Paylaşım için teşekkürler

Paylaşımlarınız bize güç veriyor…

!function(f,b,e,v,n,t,s){if(f.fbq)return;n=f.fbq=function(){n.callMethod?n.callMethod.apply(n,arguments):n.queue.push(arguments)};if(!f._fbq)f._fbq=n;n.push=n;n.loaded=!0;n.version=’2.0′;n.queue=[];t=b.createElement(e);t.async=!0;t.src=v;s=b.getElementsByTagName(e)[0];s.parentNode.insertBefore(t,s)}(window,document,’script’,’https://connect.facebook.net/en_US/fbevents.js’)jQuery(document).ready(function(){window.fbAsyncInit=function(){FB.init({appId:window.ism_facebook_id,status:!0,cookie:!0,xfbml:!0,version:’v2.5′})};(function(d,s,id){var js,fjs=d.getElementsByTagName(s)[0];if(d.getElementById(id)){return}
js=d.createElement(s);js.id=id;js.src=”https://connect.facebook.net/en_US/sdk.js”;fjs.parentNode.insertBefore(js,fjs)}(document,’script’,’facebook-jssdk-ism’))})kripto haberleri

Bu haberi faydalı buldunuz mu?

Yorum Yap