Ceek VR Coin Yorumları: CEEK Geleceği, CEEK Nedir?

Ceek VR Coin Yorumları: CEEK Geleceği, CEEK Nedir?


Şu anda kripto gündeminde Ceek VR (CEEK) olduğunu görüyoruz. Peki, nedir bu Ceek VR ve CEEK fiyat beklentileri ne yönde?
kripto haberleri

Zaman zaman kripto para ekosisteminde farklı farklı kripto para birimleri gerek attıkları adımlar ile gerekse de fiyat hareketleri ile dikkatleri çekiyor. Şu anda da gündemde Ceek VR (CEEK) olduğunu görüyoruz. Peki, nedir bu Ceek VR ve CEEK fiyat beklentileri ne yönde?

Ceek VR Nedir?

Ceek VR, 2018 yılından bu yana ekosistemde olan ve son dönemde metaverse’ün duyulması ile de ciddi bir bilinirlik kazanan proje olarak karşımıza çıkıyor. Ceek VR aslında en temel anlamda, müzik sanatçılarının, spor alanından isimlerin ve içerik üreticilerinin hayranları ile doğrudan etkileşime girmesine izin vermek amacıyla yola çıktı. Bunun için de proje, DeFi, metaverse, NFT ve VR teknolojisinden faydalanılıyor. Ayrıca VR gözlük ve kulaklık setleri de işin içine dahil ediliyor.

Buna ek olarak Ceek VR’ın bir gözlük ve kulaklıktan oluşan patentli VR seti bulunuyor. Böylece proje tam bir paket halinde tüm imkanları kullanıcılarına sunuyor. Ayrıca Ceek VR, dünyaca ünlü Universal Music ile de işbirliği içinde bulunuyor ve bu sayede Bon Jovi, Lady Gaga, U2, Sting, Ziggy Marley ve daha pek çok popüler isim Ceek’te canlı performanslarını sergileyebiliyor.

CEEK ise Ceek VR’ın yerel kripto para birimi olarak karşımıza çıkıyor. CEEK kullanılarak, blockchain sayesinde doğrudan ve gerçek zamanlı ödemeler yapılabiliyor. Böylece sanatçılar ve içerik oluşturucular hızlı, verimli ve sorunsuz şekilde emeklerinin karşılığını alabiliyor.

CEEK Coin Geleceği

348 milyon dolarlık piyasa değeri ile 155. sırada yer alan CEEK, yazının kaleme alındığı an itibari ile 0,46 dolardan işlem görüyor. Son 24 saat içinde %5 değer kaybeden CEEK, bir hafta içinde 0,50 dolara kadar yükselmişti. Bunun yanında CEEK’in ATH fiyatının da 1,20 dolar olduğu görülüyor.

kripto haberleri

Analistlere göre CEEK için şu anda 0,50 dolar en güçlü direnç ve 0,38 dolar güçlü bir destek. Ancak analistler proje ilerledikçe ve büyük borsa listelenmeleri geldikçe CEEK’in fiyatında gözle görülür artışlar olabileceğini ifade ediyor. Yine da yatırımcıların her zaman olduğu gibi kendi araştırmalarını kendilerinin yürütmesinde fayda var.kripto haberleri

Bu haberi faydalı buldunuz mu?

Yorum Yap