Cardano’nun Fiyatı neden Geri Çekiliyor ?

Samsung'un Charles Hoskinson ile Etkileşimi Olan Samsung ABD'nin Cardano'ya Maruz Kalması Doğrulandı
Cardano’nun (ADA) fiyatı şu anda son 24 saatte %6,32 düşüşle 0,8347 $ seviyesinde bulunuyor. ADA’nın fiyatı da haftalık %11,79 düştü.

Piyasa değeri açısından ilk 10 kripto para birimi sıralamasında yer alan ADA, en büyük 9. Proje olarak sıralanıyor ve 28.190.210.792 dolarlık bir piyasa değerine sahip.

ADA ek olarak Bitcoin (BTC) karşısında %1,17 ve Ethereum (ETH) karşısında %1,47 zayıfladı.

ADA için 24 saatlik işlem hacmi, kripto para piyasasının geri kalanına kıyasla sadece biraz düşük ve CoinMarketCap’e bakılırsa son 24 saatte %0,80 düştü. Günlük işlem hacmi 1.082.217.262$ civarındadır.


Projenin son birkaç ay ve haftalarda oluşturduğu yükseliş ivmesi göz önüne alındığında, ADA’nın fiyatının önemli seviyede toparlanması olası. Bu yükseliş ivmesini ateşlemeye destek olan olaylardan bazıları, Cardano blok zincirinin üzerine inşa edilen yüzlerce yeni proje, madeni para için yeni listeler, ADA kuluçka makinelerinin piyasaya sürülmesi ve çok daha fazlasını yer ediniyor.

Son haberler, Cardano’nun geliştiricisi IOG’nin Cardano ağının blok boyutunu artırmayı önerilmiş olduğu yönünde. Bu, Cardano ağının her saniye işleyebileceği işlem sayısını naturel olarak artıracaktır. Bu, ekosisteme daha çok proje çekebilir ve onu daha kıymetli hale getirebilir.

Bu projeler ekosisteme katıldıkça, ADA’nın fiyatının çarpıcı bir halde arttığını görecek bir kartopu etkisine neden olabilir.

Sorumluluk Reddi: Burada ifade edilen görüş yatırım tavsiyesi değildir – sadece bilgilendirme amaçlıdır. https://www.coinsondakika.com/ ‘in görüşünü yansıtmak zorunda değildir. Her yatırım ve tüm ticaret risk içerir, bu nedenle karar vermeden önce daima kendi araştırmanızı yapmalısınız.Gönderi Görünümleri:
21Bu haberi faydalı buldunuz mu?

Yorum Yap