Cardano Hakkında Bir Hafta İçinde Gerçekleşen 7 Önemli Güncelleme 

Samsung'un Charles Hoskinson ile Etkileşimi Olan Samsung ABD'nin Cardano'ya Maruz Kalması Doğrulandı
Son zamanlarda, geliştirme kadrosu , geliştiricilerin ağ üzerinde geliştirmelerini sağlayan zeki sözleşme işlevselliğini duyurduğundan beri Cardano projesi çevresinde oldukça fazla yaygara oldu .

Pek çok yatırımcı, öteki dijital para birimleri şeklinde düşüşte olan kripto para biriminin değerine odaklanmış gibi görünse de, geçtiğimiz hafta Cardano ekosisteminde en oldukca olup biten yedi olay burada.

Genius X (GENXS) Yardımcı Program Simgesi

Geçen hafta, yeni girişimlerin Cardano üstüne inşa edilmesini ve destek almasını sağlayan bir proje olan Genius X, en çok 1 milyar jeton arzına haiz GENXS destek program jetonunun piyasaya sürüldüğünü duyurdu . Projenin arkasındaki ekip, yatırımcıların ağız sulandıran ödüller kazanmalarını sağlayacak token için bir stake programı da duyurdu.

Blueshift Finance, Coingecko’da Token Başlattı

Cardano tabanlı bir AMM merkezi olmayan borsası olan Blueshift, geçtiğimiz hafta Twitter’da yapmış olduğu bir duyuruda , mahalli kripto para birimi BLUES’un kripto para birimi toplama platformu Coingecko’da listelendiğini belirtti.

Gada Tohum Satışını 24 Saatte Tamamladı

Cardano ile ilgili projeler için topluluk tarafından yönetilen bir fırlatma rampası olan Gada, devrim yaratan bir gelişmede, geçen hafta 24 saat içinde bir tohum satış turunda 150.000 tane GADA jetonu sattığını duyurdu .


NFT-Maker, LCX’te ICO’yu Başlattı

Benzer biçimde, Cardano blok zincirinde değiştirilemez bir belirteç ekosistemi oluşturmayı taahhüt eden bir proje olan NFT-Maker, geçen hafta bir Twitter duyurusunda , tecim platformunda NMKR adlı mahalli belirteci için bir İlk Para Teklifini (ICO) işaretlediğini belirtti. LCX tecim platformu.

Iagon, Ethereum’dan Cardano’ya Geçiyor

Bildirildiği benzer biçimde, popüler bulut bilişim platformu Iagon , Ethereum ağından Cardano’ya taşındığını , ikincisi ile ilişkili coşku verici özellikler ve yeşil iklimler sağlamaya olan bağlılığı sebebiyle olduğunu söyledi. Proje ayrıca, token arzının %50’tepsi Ethereum’dan Cardano’ya bağladığını da kaydetti.

MOCA Toronto’nun NFT Paneline İmzasız Algoritmalar Katıldı

Cardano ağında programatik takas edilemez jetonlar yapan İmzasız Algoritmalar, geçen hafta MOCA Toronto’nun takas edilemez jetonlar paneline bir araç olarak katıldığını deklare etti .

Lending Pond Cardano Mainnet’te Canlı Yayına Geçti

Lending Pond’un arkasındaki ekip , Cardano meraklılarının Cardano NFT’lerini güvence olarak ödünç vermelerini ve ödünç almalarını sağlayacak bir girişim olan Cardano ana ağında geçen hafta canlı yayına geçtiğini söyledi .

Sorumluluk Reddi: Burada ifade edilen görüş yatırım tavsiyesi değildir – sadece bilgilendirme amaçlıdır. https://www.coinsondakika.com/ ‘in görüşünü yansıtmak zorunda değildir. Her yatırım ve tüm ticaret risk içerir, bu nedenle karar vermeden önce daima kendi araştırmanızı yapmalısınız.Gönderi Görünümleri:
33Bu haberi faydalı buldunuz mu?

Yorum Yap