Cardano fiyat analizi: Madeni para yüzde 10 daha çok kazandıkça ADA 0,648 doları kırdı

cardano ada
Cardano fiyat analizi ,

Bitcoin ve Ethereum gibi kripto para devlerinin hala düşüş baskısı altında olmasına karşın boğaların ADA piyasasını yönetmeye devam etmesi sebebiyle son 24 saatte fiyat mühim ölçüde iyileştiğinden bugün için güçlü bir yükseliş eğilimi gösteriyor .

Geçen hafta , fiyat seviyeleri mühim seviyede iyileştiği ve şimdi 0,648$ aralığına ulaştığı için Cardano için son aşama karlı bulunduğunu kanıtladı.

Kripto para birimi fiyatı, son yükseliş baskısından sonra şimdi 0,648 dolara dokunduğundan ve madeni para büyük düşüş trendinden çıkıyor benzer biçimde göründüğünden, fiyat değerinde daha çok iyileşme beklenebilir.

ADA/USD 1 günlük fiyat tablosu: Yükseliş trendi tırmanıyor ve daha yüksek hasılatlara işaret ediyor
Bir günlük Cardano fiyat analizi, kapsanan fiyat yukarı doğru değişirken gün için sözde daha güçlü bir yükseliş eğilimi öngörüyor. Boğalar önde bulunmasına rağmen, fiyat 0.648 $ seviyesine dokunduğu için yükseliş momentumu bugün terfi etti.

Kripto çifti, son 24 saat için yüzde 10,06 değerinde bir artış bildiriyor ve geçen haftaki yükseliş sebebiyle, madeni para ayrıca son yedi gün süresince yüzde 7,27 oranında bir kıymet artışı bildiriyor. Hareketli ortalama (MA) da yukarı doğru bir çizgide muamele görüyor ve SMA 50 eğrisinin 0,592 dolar üstünde bulunuyor.


Oynaklık yine artıyor. Bununla birlikte, Bollinger Bantları Göstergesi gün için aşağıdaki değerleri önerir; Üst Bollinger bandı kıymeti şimdi direnci temsil eden 0,651 ABD doları iken, alt Bollinger bandı kıymeti ADA desteğini temsil eden 0,439 ABD dolarıdır.

Göreceli Güç Endeksi (RSI) puanı da son birkaç gündür artıyor ve gösterge endeks 57’ye ulaştı; göstergenin yukarı doğru eğrisi, ADA varlıklarının satın alma faaliyetine işaret ediyor.

4 saatlik Cardano fiyat analizi, fiyatın ani bir artış göstermesi nedeniyle boğaların son birkaç saat arasında önemli bir geri dönüş yaptığını gösteriyor, sadece önceki saatler de fiyat arttıkça boğaları destekliyordu.

Fiyat şimdi 0,648 dolara yükseldiği için konum alıcıların lehine. Hareketli yaklaşık kıymetini tartışırsak, şimdilik 0,611 dolar pozisyonunda duruyor.

Bollinger bantları daha çok alanı kapladıkça volatilite artıyor, bu da önümüzdeki saatlerde boğaların hüküm sürmeye devam edebileceği anlamına geliyor.

Bollinger Bantları Göstergesinin üst limiti şu anda 0,654 Dolar, alt limiti ise 0,544 Dolar. RSI eğrisi yansız bölgede sadece puan 64’e yükseldiği ve göstergenin eğrisi hala yukarı olduğu için aşırı alım bölgesine doğru ilerliyor.

Son birkaç hafta, devamlı bir yükseliş trendi piyasayı test ettiğinden, kripto para biriminin ilerlemesi için faydalı oldu. Cardano fiyat analizine ait teknik göstergelerin bir satın alma eğilimi öngörmesinin nedeni budur.

Altı göstergenin satış tarafında, 10 göstergenin alım tarafında, 10 göstergenin ise yansız durumda olduğunu görebiliriz.

Cardano fiyat analizi: sonuç
Günlük ve saatlik Cardano fiyat analizi, fiyat artış gösterdiğinden bugün yükseliş yönüne işaret ediyor. Yeşil şamdanlar, bir günlük fiyat grafiğine geri dönüp piyasa için yukarı yönlü bir eğilim olduğunu gösteriyor.

Son dört saatte fiyat mühim ölçüde arttı ve madeni paranın piyasa değeri şu anda 0,648$’a ulaştı; ve yükseliş trendinin gelecekte uzayacağı beklenebilir.

Sorumluluk Reddi: Burada ifade edilen görüş yatırım tavsiyesi değildir – sadece bilgilendirme amaçlıdır. https://www.coinsondakika.com/ ‘in görüşünü yansıtmak zorunda değildir. Her yatırım ve tüm ticaret risk içerir, bu nedenle karar vermeden önce daima kendi araştırmanızı yapmalısınız.Gönderi Görünümleri:
5Bu haberi faydalı buldunuz mu?

Yorum Yap