İlginizi Çekebilir

Cardano Coin Geleceği! Cardano (ADA) Ağ Verileri!

Cardano Coin Geleceği! Cardano (ADA) Ağ Verileri!


Hisse katını (PoS) algoritmasıyla çalışan en değerli akıllı sözleşme platformu Cardano (ADA)’dur. Elbette Ethereum birleşmeyi tamamlandığında bu değişecek. Peki akıllı sözleşmelerle tanışalı henüz 1 yıl olmayan Cardano ekosisteminde neler oluyor? Cardano’nun yerel kripto parası ADA kısa vadede yeni bir ralli başlatabilecek mi?

Cardano Coin Geleceği

Neredeyse %55 artış yaşadıktan sonra Cardano yeniden 2 ay önceki seviyelerine gevşedi. Yatırımcıların yükseliş beklentisini yok eden ADA, kazanımlarını tamamen geride bıraktı. Bununla birlikte, şimdi altcoin lehine değişen bazı gelgit belirtileri var. Peki Cardano yeninden toparlanmaya başlayabilecek mi?

Santiment‘e göre, Cardano şu anda tarihsel olarak yalnızca bir fiyat artışı gördüğü seviyelere ulaştı. Gün içi MVRV 30 günlük aralığı %29’a yaklaştığında fiyatların da zirve yapması ve düşer düşmez ADA’yı da beraberinde götürmesi bunu doğruluyor. Eğer tarih tekerrür eder ADA yatırımcılarının yüzü gülecek.

Şimdi, eksi %15’te olduğu için fiyat ve gösterge hem dibe vurdu hem de buradan itibaren bir yükseliş mümkün görünüyor. Cardano yedi aydır tüm zamanların en yüksek seviyesini kaydetmediği için bu önemli bir olay olacak.

Cardano (ADA) Ağ Verileri

ADA Coin, Ekim ayında yaşanan yükseliş döneminde korkunç bir performans sergiledi, Ocak rallisinde benzer bir performans sergiledi ve Mart ortasından Nisan ayına kadar olan ralli sırasında neredeyse %55 arttığında da önemli kazanımlar elde etti. Ancak son iki hafta içinde %27’sini kaybetti.

Potansiyel artış, ADA’nın %258,28 ile tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmasına yardımcı olmasa da kripto paranın neredeyse iki aydır kırılmamış bir direnç olan 1.214 doların üzerinde kapanmasına yardımcı olabilir.

kripto haberleri

Her ne kadar yeni bir ATH, bir süredir onu bekleyen yatırımcılar için gerçekten bir rüyanın gerçekleşme anı olsa da. Cardano 2,961 dolardan işlem görürken ADA biriktiren 204 bin adres bulunuyor.

kripto haberleri

Cardano (ADA) sahipleri tarafından satın alınan hacmin önemli bir kısmı, yukarıda belirtilen 1.214 dolarlık direnç civarında olduğu için, bununla ilgili bir güvence var.

kripto haberleri

Toplamda, yatırımcılar 1.214 doların altında değişen fiyatlarla 23,5 milyar dolar değerinde 26,18 milyar ADA’ya yakın satın aldı ve altcoin bu toparlanmayı başarırsa, 26 milyar ADA zarardan kurtarılmış olacak. Bu durum yatırımcıların motivasyonunu artıracaktır.

kripto haberleri

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.kripto haberleri

Bu haberi faydalı buldunuz mu?

Yorum Yap