Cardano (ADA) Kısa Sürede Yüzde 30 Fırladı!

Cardano Ağında Çalışan Proje Sayısı Bir Ayda İkiye KatlandıSon haftalarda yatırımcısına bir türlü istediğini veremeyen Cardano (ADA) için işler değişmiş gibi duruyor. Yatırımcısına son 24 saatte %30 civarında bir kazanç sunan popüler altcoin projesinde boğalar önemli bir güç sergiledi. Buna ek olarak da 0.60 dolarlık kritik direncin aşıldığını görüyoruz. Bu seviyenin korunmasıyla birlikte de tekrardan 1 dolarlık önemli seviyelere koşu başlanması beklenebilir.

Cardano yatırımcısı ralliye hazır!

kripto haberleri

31 Mayıs itibariyle kripto para borsalarında önemli bir yükseliş trendi yakalanmış durumda. Bitcoin’le birlikte birçok altcoin projesinin de uçuşa geçtiği bu günün en dikkat çekeniyse ADA oldu. Son 24 saatte yatırımcısına %30 kazanç sunan Ethereum rakibinin ticaret hacminde adeta patlama yaşandı. Bir günde ticaret hacmini %300 arttıran Cardano için hacmin 2.6 milyar doları aştığı göze çarpıyor.

Popüler altcoin projesi Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson, bir dönem yatırımcıların önemli bir tepkisini çekmişti. Özellikle projenin yavaş ilerlediğiyle eleştirilen Hoskinson, bu duruma karşılık verdi. Geçtiğimiz günlerde konuşan deneyimli isim, bu duruma karşılık olarak LUNA örneğini verdi. LUNA’nın çok hızlı gittiğini ve durumu kontrol edemediğini belirten yönetici, Cardano’nun bunu yaşamasını istemiyor. Bu yüzden de projenin kontrollü ve emin adımlarla yoluna ilerleyeceğinin sinyalleri bir kere daha verilmiş oldu.

 


kripto haberleri

Bu haberi faydalı buldunuz mu?

Yorum Yap