İlginizi Çekebilir

Cardano ADA Coin fiyatı 1,33 dolara ulaşmadan önce satın alma fırsatı mı sunuyor ?

Samsung'un Charles Hoskinson ile Etkileşimi Olan Samsung ABD'nin Cardano'ya Maruz Kalması Doğrulandı
Cardano fiyat hareketi, piyasanın uzun ve kısa tarafı için iki olası ticaret düzeni geliştirdi.

İkisinden en olası olanı, olası uzun giriştir, sadece kısa giriş, daha zarar verici ve uzun soluklu bir kurulumu tetikleyebilir.

Cardano fiyat hareketi, Nokta ve Şekil grafiğinde iki harika ticaret fırsatı gösteriyor
Cardano fiyatının kuramsal olarak uzun bir giriş fırsatı var; satın alma durdurma emri 1,19 Dolar, zararı durdurma 1,15 Dolar ve kar hedefi 1,33 Dolar. Kurulum, boğa sanayisine dönüşmenin ilk geri çekilmesinden oldukça sonra yeniden girişe dayanıyor.

Cumartesi günü, Cardano kısa zaman ilkin ADA 1,20 dolara yükseldiğinde ayı piyasası trend çizgisini kırdı.


Teorik uzun kurulum, risk için 3.5:1’lik bir ödülü temsil eder. İki kutulu bir takip eden durdurma, girişten sonra elde edilmiş herhangi bir kârın korunmasına yardımcı olacaktır. Tetiklenen girişten ilkin Cardanon fiyatı 1,13$’a yükselirse uzun düşünce geçersiz olur.

İşlemin satış tarafında, varsayımsal kısa kurulum 1.08$’da satış durdurma girişi, 0.14$’da zararı durdurma ve 0.90$’da kar hedefidir. İşlem, girişten itibaren %16’lık bir zımni kar hedefi ile risk için 3:1’lik bir ödülü temsil eder. Cardano fiyatı yine 1,00 $ değer alanına yaklaşırsa, iki kutulu bir takip durdurması, oluşan kamçıya karşı korunmaya destek verir .

Mevcut X sütunu 1,24 dolara dönerse Cardano fiyatı için varsayımsal kısa kurulum geçersiz olur.

Sorumluluk Reddi: Burada ifade edilen görüş yatırım tavsiyesi değildir – sadece bilgilendirme amaçlıdır. https://www.coinsondakika.com/ ‘in görüşünü yansıtmak zorunda değildir. Her yatırım ve tüm ticaret risk içerir, bu nedenle karar vermeden önce daima kendi araştırmanızı yapmalısınız.Gönderi Görünümleri:
35Bu haberi faydalı buldunuz mu?

Yorum Yap