CARDANO ADA COİN Fiyat Tahmini: Boğalar 0,52 Doları Ziyaret Ediyor, Gözle 0,55 Dolar

cardano ada
ADA için haftaya yükseliş başladı. Cardano’nun TVL’sindeki bir sıçrama ve ADA tasfiyelerindeki düşüş, kuvvetli bir öğleden sonra seansına işaret ediyor.

ADA, sekiz haftalık bir mağlubiyet serisini sona erdirmek isteyen boğalarla beraber, peşi sıra üçüncü bir günlük kazanç elde ediyor.
Cardano’nun toplam değerindeki bir artış kilitlendi ve ADA tasfiyelerinin daha yavaş bir yeri ADA fiyat desteği sağlamış oldu.
Temel teknik göstergeler düşüşte. ADA, 100 günlük EMA’nın altında oturuyor.
Pazar günü Cardano’nunADA%3.77 arttı. Cumartesi günü %1,80’lik bir artışın ardından ADA, haftayı %13,8 düşüşle 0,4816 $’a düşürdü.

Pazar günkü yükseliş, TerraUST’ın çöküşünden kaynaklanan serpintilere karşın geldi (UST) ve ToprakLUNAkripto ana dalları için desteği kontrol etmeye devam ediyor.
Kripto yatırımcıları, düzenleyici ortamda kripto iştahını olumsuz yönde etkileyebilecek bir değişim bekliyor.

Ekonomik görünüme ve Fed para politikasına yönelik belirsizlik, yatırımcılar için diğer iki sorun olmaya devam ediyor.

Cardano Total Value Locked, Fiyat Desteği Sağlamak için %10 Arttı
Cardano’nun TVL’sinde ADA talebini artırmak için bir sıçrama bırakarak bu sabah kopuşu destekleyecek mühim bir haber yoktu.

Defi Llama’ya gore , Cardano’nun kilitli toplam değeri (TVL) %9,84 artarak 128,05$’a terfi etti. Artışa rağmen, TVL 24 Mart’ta bütün zamanların en yüksek seviyesi olan 326 milyon doların altında bulunuyor.

TVL, DeFi yatırımcılarına bir DeFi platformunun başarısının bir göstergesini sunar. Daha yüksek bir TVL, katkıda bulunanlara cazip getiriler sağlayan DeFi protokollerinde daha fazla kilitli kapital demektir.


Yatırımcılar, piyasa ilgisini ve mahalli jeton kıymetini ölçmek için TVL’yi temel bir ölçüm olarak kullanır. Piyasa, TVL ile bir tokenin piyasa kıymeti arasındaki farkı arar.

Alış ve satış fırsatları, TVL-fiyat farklılıklarının en mühim olduğu zamanlarda ortaya menfaat.

Yazma esnasında, Cardano’nun TVL’sindeki artışa karşı ADA fiyatındaki artış, daha çok fiyat desteğine işaret ediyor.

Coinglass’a bakılırsa ,

Son 24 saatteki toplam kripto tasfiyesi 194.20 milyon dolar olarak gerçekleşti.
ADA için, son 24 saatteki toplam tasfiyeler 2,79 milyon dolardı.
Ancak son bir saatte toplam tasfiyeler ancak 24,860 dolar ve son 4 saatte 289,420 dolar oldu ve bu da piyasa koşullarının iyileştiğini gösteriyor.
ADA Fiyat Hareketi
Yazma sırasında,ADA%7,93 artışla 0,5198 $ oldu.

Güne komplike bir başlangıç, ADA’nın sabahın en yüksek seviyesi olan 0,5233’e ulaşmadan ilkin 0,4767 dolar ile erken bir düşük seviyeye düştüğünü görmüş oldu.

ADA, Birinci Büyük Direnç Seviyesini 0,4907 $ ve İkinci Büyük Direnç Seviyesini 0,4997 $ ile kırdı.

Teknik Göstergeler
ADA’nın , Üçüncü Büyük Direnç Düzeyini 0,5258 ABD doları olarak hedeflemek için Ana Direnç Düzeylerinden ve 0,4733 ABD doları ekseninden kaçınması gerekecektir. ADA, sabahın en yüksek seviyesi olan 0,5233 dolardan çıkmak için daha geniş kripto piyasası desteğine gereksinim duyacak.

Uzatılmış bir ralli niteliğinde, 0,55 dolarlık mukavemet muhtemelen devreye girecek.

Ana Direnç Seviyelerinde bir düşüş ve 0,4733 $ pivot, 0,4643 $’lık İlk Büyük Destek Seviyesini devreye sokacaktır.

Gün süresince uzun süreli satışları engelleyen ADA, 0,46 doların altından kaçınmalıdır. İkinci Ana Destek Seviyesi 0,4470 $ seviyesinde bulunuyor.

EMA’lar ve 4 saatlik mum grafiği (aşağıda) düşüş sinyali yolluyor . Yazma sırasında ADA, şu anda 0,5349 dolar olan 100 günlük EMA’nın altında oturuyor. 100 günlük EMA, 200 günlük EMA üstünde düzleşti; fiyat olumlu.

100 günlük EMA’da bir hareket, 0,55 dolara dönüşü destekleyecektir.

Sorumluluk Reddi: Burada ifade edilen görüş yatırım tavsiyesi değildir – sadece bilgilendirme amaçlıdır. https://www.coinsondakika.com/ ‘in görüşünü yansıtmak zorunda değildir. Her yatırım ve tüm ticaret risk içerir, bu nedenle karar vermeden önce daima kendi araştırmanızı yapmalısınız.Gönderi Görünümleri:
26Bu haberi faydalı buldunuz mu?

Yorum Yap