Cardano ADA coin fiyat tahmini; ADA coin fiyatı ne olur?

Cardano ADA coin fiyat tahmini; ADA coin fiyatı ne olur?


Cardano fiyat tahmini, ADA coin geleceği, ADA coin fiyat tahminleri, beklentiler ve yorumlar.


Cardano ADA coin fiyat tahmini; ADA coin fiyatı ne olur?

Cardano ADA coin 14 Mart’ta gördüğü 0,77 dolar dibinden sonra %55’ten fazla artarak 1,20 dolar direncine ulaştı. 

Yükseliş Bitcoin’in de yükseldiği bir sürece geldi ve ADA coin bu alanı iyi değerlendiren coinlerden biri oldu. 

Cardano fiyatları tekrardan 1 doların altına geriledi ve yazının kaleme alındığı saatte 80 cent’in üzerinde işlem görüyor. 

İlgili: Cardano ADA coin nedir, nereden ve nasıl alınır?

On chain veriler ADA coin geleceği için ne diyor?

IntoTheBlock Global ın/outof the Money (GIOM) modeline göre, ADA coinin bir düzeltme yapmadan yükselmesi pek mümkün görünmüyor. Piyasada, yaklaşık 60.63 K  adres, ortalama 0.82 dolardan toplamda 612 milyon ADA coin satış yapmış durumda. Bu kırmızıya düşmüş adreslerin satış yapması ADA coin için 1 dolar üzerine yükselmeyi güçleştiriyor.  

cardano

 

İlgili: Güncel Cardano haber gündem ve son dakika gelişmeleri

 Canlı ADA coin fiyatı: $ 0.820255

ADA coin yükselir mi?

Bazı Cardano yorumlarına göre, ADA coin Ethereum ve Bitcoin’in yatay hareket yaptığı sürede yükselme potansiyeline sahip. Elbette ADA coin fiyatının yükselmesinde, yapılacak olan güncellemelerin ve akıllı sözleşmelerin durumu da oldukça etkili olacaktır. Başarılı olunması durumunda ADA coin de yükselebilir. Daha fazla bilgi ve güncel teknik analiz için tıklayınız.

Cardano Alonzo güncellemesi nedir?

Cardano Alonzo güncellemesi, Cardano blockchaini üzerinde akıllı sözleşme yürütülmesine izin verecek bir güncellemedir. 

Cardano Alonzo güncellemesi ne zaman hayata geçti?

Cardano kurucusu Charles Hoskinson’a göre Cardano Alonzo güncellemesi 12 Eylül’de hayata geçti. 

Cardano akıllı sözleşmesi nedir?

Akıllı sözleşmeler, blockhain üzerinde istenilen koşullar yerine geldiğinde işlem yapan yazılım kodlarıdır. Cardano blockahini üzerinde yürütülen güncelleme çalışmaları ile blockhaine akıllı sözleşme kabiliyeti kazandırılmaya çalışılıyor.

İlgili: Cardano Alonzo güncellemesi testneti

Cardano geleceği var mı?

ADA coin yorum yazılarına göre, ADA coin Alonzo güncellemesiyle birlikte kısa vade de 3 dolar, orta ve uzun vadede 7 ve 10 dolar fiyata ulaşma potansiyeline sahip. 

Cardano ADA coin arkasındaki büyük Cardano topluluğu sayesinde sürekli gelişen ve yenilenen bir platform. 

ADA/USD  ADA/TRY   ADA/TL

Canlı ADA coin fiyatı: $ 0.820255

Toplam kaç ADA coin var?

CoinMarketCap verilerine göre, toplam 45.000.000.000 ADA  coinden 33.739.028.516 ADA milyar kadarı dolaşımda bulunuyor. ADA coin en fazla 45 milyar adet basılabilecek. 

Cardano ADA token iyi bir yatırım mı?

Şu anda en büyük 3. kripto para konumunda bulunan Cardano ADA coin gelişmeye ve büyümeye devam ediyor. ADA coin piyasanın güçlü coinlerinden biri olarak değerlendiriliyor. Unutulmaması gereken bir gerçek de kripto para piyasasının yüksek volatiliteli olması. ADA coin bu volatilite içerisinde kendi yerini bulmaya çalışıyor.

Daha fazla Cardano ADA coin haberi için tıklayınız.

Cardona 10 dolara ulaşacak mı?

Smartereum’un yazarı Adam Web, ADA’nın parlak bir geleceği olduğuna inanıyor ve 2025 yılına kadar 10 doları görebileceğini tahmininde bulunuyor.

Cardano 100 dolara ulaşabilir mi?

Cardano 100 dolara ulaşabilir mi, evet ama bu bir – iki yılda gerçekleşecek bir şey değil. Tüm dünyanın kripto paralara geçişi sayesinde özellikle Cardano gibi sağlam paraların şu anki seviyesinden binlerce kat daha değerli olabileceği bir sır değil.

Paylaşım için teşekkürler

Paylaşımlarınız bize güç veriyor…

jQuery(document).ready(function(){window.fbAsyncInit=function(){FB.init({appId:window.ism_facebook_id,status:!0,cookie:!0,xfbml:!0,version:’v2.5′})};(function(d,s,id){var js,fjs=d.getElementsByTagName(s)[0];if(d.getElementById(id)){return}
js=d.createElement(s);js.id=id;js.src=”https://connect.facebook.net/en_US/sdk.js”;fjs.parentNode.insertBefore(js,fjs)}(document,’script’,’facebook-jssdk-ism’))})jQuery(document).ready(function(){window.fbAsyncInit=function(){FB.init({appId:window.ism_facebook_id,status:!0,cookie:!0,xfbml:!0,version:’v2.5′})};(function(d,s,id){var js,fjs=d.getElementsByTagName(s)[0];if(d.getElementById(id)){return}
js=d.createElement(s);js.id=id;js.src=”https://connect.facebook.net/en_US/sdk.js”;fjs.parentNode.insertBefore(js,fjs)}(document,’script’,’facebook-jssdk-ism’))})kripto haberleri

Bu haberi faydalı buldunuz mu?

Yorum Yap