Burger King Brezilya,Mama İçin Dogecoin Kabul Edecek

BURGER KING DOGE COİN
Burger King Brezilya, bir köpek atıştırması olan Dogpper’ın satın alınması için Dogecoin (DOGE) kabul edeceğini duyurdu.

Her bir Dogpper (Whopper ismine bir gönderme) 3 DOGE’a (yaklaşık 0.60 dolar) mal oluyor. Şirket hizmetin herkese ulaşabilmesi için sipariş başına en fazla beş birim satın alınmasını öneriyor.

Kullanıcılar köpek mamasını fiat ile satın alabilmelerine rağmen, Doge’u Burger King Brezilya cüzdanına aktarmaları gerekiyor.


Tá sem Reais? Compra com DOGE! É o Burger King revolucionando as galáxias mais uma vez! Estamos aceitando a crypto mais querida por todos, DOGECOIN como pagamento para o DOGPPER®. 🐶🦴 A compra é fácil, vai lá no site>> https://t.co/7b3TBGdPTO. pic.twitter.com/4wP4Rn30pr

— Burger King Brasil (@BurgerKingBR) July 27, 2021

Doggper, Burger King için yeni bir şey değil. Şirket, ürünü zaten 2019’da Arjantin’de piyasaya sürmüştü, böylece müşteriler teslimatlarını aldıklarında köpekleriyle bir şeyler paylaşabiliyorlardı.

Brezilya’da şirket, ürünü ülkede tanıtmak için Temmuz ayında bir reklam kampanyası başlattı.

Burger King Brezilya, şu anda müşterilerin DOGE kullanarak, insanların yiyeceği menülerden satın almalarına izin verecek gibi görünmüyor.

Sorumluluk Reddi: Burada ifade edilen görüş yatırım tavsiyesi değildir – sadece bilgilendirme amaçlıdır. https://www.coinsondakika.com/ ‘in görüşünü yansıtmak zorunda değildir. Her yatırım ve tüm ticaret risk içerir, bu nedenle karar vermeden önce daima kendi araştırmanızı yapmalısınız.Gönderi Görünümleri:
57Bu haberi faydalı buldunuz mu?

Yorum Yap