Bu Ülkede Kripto İş İlanlarında Patlama Yaşanıyor

Stevedanews


Yakın tarihli bir rapor, İngiltere‘nin endüstrideki kripto iş ilanları için bir sıcak nokta haline geldiğini iddia ediyor.

City A.M. tarafından hazırlanan bir rapora göre, Birleşik Krallık, yayınlanan kripto iş ilanlarının sayısında Amerika Birleşik Devletleri‘ne karşı önde. Rapor, ABD’de kripto iş avcılığının şu anda 3.893’te olduğunu ve İngiltere’de 954 iş ilanı teklif edildiğini iddia ediyor. Kanada, kripto işleri için mevcut 386 açık pozisyonla listede üçüncü sırada yer alıyor.

İngiltere’nin 954 kripto tabanlı iş ilanının büyük çoğunluğu Londra’da ve Ealing’deki Greenford ilçesi en fazla istihdam fırsatını sunan yer konumunda.

İş web sitesi Glassdoor‘dan alınan verilere atıfta bulunan rapor, Leeds, Bristol, Cambridge, Glasgow, Belfast, Birmingham, Liverpool ve Manchester‘ın Londra’nın etkin noktasına ek olarak kripto tabanlı iş bulmak için gelişen yerler olduğunu iddia ediyor.

Kripto İş İlanları Giderek Artıyor

Rapor, kripto listeleri için talep edilen ilk beş iş fonksiyonunun mühendislik, proje yönetimi, bilgi teknolojisi, pazarlama ve finansman ve muhasebeyi içerdiğini belirtiyor.

Coinpass’ın kurucu ortağı ve CEO’su Jeff Hancock, Londra’nın bir kripto iş merkezi olarak ortaya çıkmasının yıllar aldığını söyledi:

Londra her zaman ticaret, finans, fon yaratma ve şimdi, kripto ve dijital varlıklar için dünyanın teknoloji ve finans başkenti olmuştur.

Bu Haber de İlginizi Çekebilir: Tecrübeli Analist Bitcoin Hakkındaki Görüşünü Değiştirdi! Piyasada Ses Getirecek Açıklama

Hancock ayrıca, finansman işleri için en kaliteli başvuru sahiplerinin, hızla büyüyen kripto endüstrisine yönelmek yerine geleneksel bankalardan ve koruma fonlarından “döküldüğünü” belirtti. Coinpass’ta işe alınabilen yetenek tarafından “boğulduğunu” iddia etti ve şirketin küresel erişiminden de yararlandığını söyledi.Bu haberi faydalı buldunuz mu?

Yorum Yap