Bu Meme Coin’in Yakma Oranı %190 Arttı, Fiyat Artışı Olacak mı?

Bu Meme Coin


Bu Meme Coin'in Yakma Oranı %190 Arttı, Fiyat Artışı Olacak mı?

Shiba Inu (SHIB), 2022 yılının başından beri kripto piyasalarında ön plana çıkmaya devam ediyor. Ekosistemdeki güncel gelişmelerdem bir tanesi ise Leash Locker özelliğini kullanarak ‘ödül’ dağıtımında bazı ayarlamalar oldu. Böylece SHIB kullanıcıları kazanç elde ederken tamamen ekosistemin içinde kalmaya devam edecek.

kripto haberlerikripto haberleri

Shiba Inu Yakma Oranı Artıyor

Yakımları takip eden Shibburn, yakımları durmaksızın kaydeden bir yapıya sahip. Özellikle, yıllar içinde harcanamayan cüzdanlara gönderilen önemli miktarda etkileyici Shiba Inu token’ı arzdaki dolaşımı azalttı.

En son gelişmede, ikinci en büyük meme coin‘in yanma oranı son 24 saatte neredeyse %190 arttı.

Shiba Inu

Shiba Inu

Twitter’daki Shibburn hesabına göre, toplam 141.010.050 SHIB token’ı yakıldı. Bu token’lar çıkmaz cüzdanlara gönderildi ve orada kalıcı olarak kilitlendi.

Avrupa’nın en büyük borsası Bitstamp Shiba Inu’yu listelendiğini duyurdu. Kullanıcılar popüler meme coin’i ABD doları ve euroya karşı takas edebilecek. İşlemler şu an yalnızca ‘limit’ seçeneğinde aktif ve 7 Haziran’dan itibaren işlemler başlayacak.

Ayrıca SHIB, futbol dünyasında da adım atmaya devam ediyor. Brezilya futbol kulübü São Paulo FC, Latin Amerika kripto para ticaret platformu Bitso aracılığıyla kripto para ödemelerini kabul etmeye başladı. Diğer token’ların yanı sıra Shiba Inu’yu (SHIB) de kabul etmeye başladı.

Tüm bu gelişmelere ek olarak Ethereum balinaları SHIB tercih etmeye devam ediyor ancak fiyat hala yükselmedi, peki ama neden?

kripto haberleri

kripto haberleri

Haber hazırlanırken Shiba Inu %6 düzeltmeye tanıt olmuştu. SHIB 0,00001 dolardan işlem görüyordu. Önemli yükseliş çabalarına rağmen fiyatın düşmesi ilk kez görülen bir gelişme değil.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.kripto haberleri

Bu haberi faydalı buldunuz mu?

Yorum Yap